نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/22      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:361


نسخه چاپی
آمادگی کامل یگان های ویژه برای تسهیل تردد زائران اربعین حسيني
گروه ناجا ـ جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به تلاش ها و اقدامات خوبی که برای تسهیل تردد زائران اربعین صورت گرفته است، گفت: یگان ویژه با آمادگی کامل برای تسهیل تردد زائران اربعین حسيني انجام وظیفه می کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در بازدید از مرز مهران با بیان اینکه یگان های ویژه امسال با ایجاد لایه کنترلی با احترام و اقتدار به زوار خدمت می کنند، اظهار داشت: تمامی دغدغه نیروی انتظامی، تامین امنیت مردم و زائران امام حسین (ع) است و همه نیروهای یگان ویژه، مرزبانی، انتظامی و راهور در مرزها بسیج شده اند تا امنیت و خدمات رسانی کنند تا زائران سفر معنوی خود را به صحت و سلامت بگذرانند.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا  یادآور شد: اقدامات ستادی، پشتیبانی و مهندسی از شهریور ماه تاکنون توسط یگان ویژه در مرز مهران در حال انجام است.

سردار جان نثاری، ایجاد امنیت درطول مسیر راهپیمایی و برقراری نظم، امنیت و حفظ جان زائران را از اولویت های این ماموریت عنوان و تصریح کرد: یگان ویژه با آمادگی کامل و تدابیر انديشیده شده جهت تسهیل در تردد زائران اربعین حسيني در مرز مهران اجرا می کند.

وی  در ادامه مأموريت اربعین را توفیقی بزرگ، ارزشی و اعتقادی برای نیروهای یگان ویژه دانست و خاطرنشان کرد: کنترل امنيت و خدمات رساني به زائران در مرز مهران در کنار دیگر نیروهای خدمات رسان، از عنايات ويژه خداوند متعال به يگان هاي ويژه ناجا بوده است که در انجام اين ‏مهم از هيچ کوشش و تلاشي فروگذار نبوده و با خلوص نیت و با عزمی راسخ انجام وظیفه خواهیم نمود.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون