نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      10:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان و کشف بیش از 22میلیارد اموال مسروقه در چهارمحال و بختیاری
گروه استان ها - چهارمحال و بختياري - فرمانده انتظامي استان از انهدام باند سارقان کارگاه های تولیدی در قطب صنعتی شهرکرد و کشف بیش از 22 میلیارد اموال مسروقه خبر داد و گفت: سارقان به 42 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در تشريح اين خبر گفت: در پي دريافت خبري مبني بر سرقت از کارگاه های تولیدی در قطب صنعتی شهرکرد، منزل و احشام در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وي تصریح کرد: با انجام كار اطلاعاتي دقيق ماموران موفق شدند، 3 باند سارقان کارگاه های تولیدی در قطب صنعتی شهرکرد، منزل و احشام را متلاشی و 18 نفر نیز در این راستا دستگیر شدند.

ارشدترين مقام انتظامي استان با بیان اینکه سارقان به 42 فقره سرقت اعتراف کردند، افزود: بیش از 22 میلیارد ریال اموال مسروقه ازجمله  مقادیر زیادی طلا و سکه، 174راس انواع احشام كشف شد.

سردار"غلامزاده"در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضائي از افزایش 18 درصدی کشفیات در حوزه سرقت خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 12 باند سرقت متلاشی شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون