نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      10:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
اجرای عملیات عمرانی در آزاد راه "تهران - کرج - قزوین"
استان ها - البرز - رئیس پلیس راه استان گفت: با توجه به اجرای عملیات عمرانی روکش آسفالت در آزادراه "تهران - کرج - قزوین"، رانندگان همکاری بیشتری با ماموران پلیس راه و راهداری داشته باشند.

سرهنگ "رضا گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: عملیات عمرانی بهسازی و لکه گیری آسفالت در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته ازساعت 9.30 الی 16 انجام می شود که سبب ترافیک های مقطعی در این مسیر می شود.

وی افزود: اجرای عملیات عمرانی غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه اجرا می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز بیان داشت: عملیات آسفالت کاری از محدوده امامزاده طاهر(ع ) تا پمپ بنزین "آفتاب" تا دی ماه سال جاری ادامه دارد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در زمان اجرای عملیات آسفالت کاری، تردد ها در محدوده تعیین شده همزمان با عبور ترافیک انجام می شود .

سرهنگ گودرزی یادآور شد: متاسفانه برخی رانندگان در این شرایط عجله و شتاب کرده که سبب ترافیک سنگین تر و یا بروز حوادث رانندگی می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز در پایان اظهار داشت: به منظور روان سازی ترافیک در این مسیر، ماموران پلیس راه با آمادگی کامل در قالب پاس پیاده در محل مستقر شده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون