نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      12:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:379


نسخه چاپی
دستگيري 3 سوداگر مرگ با 900 كيلو موادمخدر
گروه استان ها– خراسان رضوی- سرپرست انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 902 کیلوگرم موادمخدر در این استان خبر داد.

سرهنگ "ابراهیم قربان زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشريح این عمليات كه منجر به كشف محموله سنگين تریاک و حشیش در روز گذشته شد، گفت: تيم هاي اطلاعاتي پليس مبارزه مواد مخدر استان روز گذشته در یک عمليات ضربتي و غافلگیرانه پس از ردزني هاي گسترده در محور باغچه، به یک دستگاه کامیون حامل بار سبوس كه به مقصد مشهد در حال حركت بود مشکوک و به منظور بررسی بیشتر این خودرو را متوقف كردند.

وی افزود: در اين عمليات ماموران در بازرسی دقیق از این کامیون 756 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و 146 کیلوگرم حشیش که به صورت ماهرانه ای در کف این کامیون جاساز شده بود را کشف و در این رابطه 2 قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

سرپرست انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با اشاره به توقیف یک دستگاه سواری 405 و دستگیری یک سوداگر مرگ دیگر در این عملیات، خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق موادمخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون