نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:394


نسخه چاپی
اختصاصی/
ایفای نقش هوشمندانه پلیس در ماموریت اربعین/ تکریم زوار اولویت پلیس
گروه ناجا - جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت : پلیس ضمن تکریم زائران اربعین حسینی نسبت به انجام وظایف خود در تامین امنیت و ایمنی زائران حرم حسینی با اقتدار اقدام می کند.

سردار "حمید عطایی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری  پلیس با تاکید بر آمادگی کامل پلیس پیشگیری در ماموریت اربعین اظهار داشت:  پلیس پیشگیری در سراسر کشور  و در پایانه های مرزی رسمی منتهی به کشور عراق با تلاش شبانه‌روزی برای تامین امنیت و ایمنی زائران اربعین حسینی(ع)  ایفای نقش می کند.

وی  با اشاره ماموریت کنترل لایه به لایه جمعیت بیان کرد: ماموریت پلیس پیشگیری ناجا ضمن تامین نظم و امنیت در طول راهپیمایی اربعین حسینی، کنترل لایه به لایه جمعیت است.

 جانشین پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد:  رای مدیریت بهتر این ماموریت به منظور استراحت زائران تعداد 148 توفقگاه با ظرفیت چهارصد هزار نفر در مسیر های منتهی به پایانه های رسمی با حمایت نهادهای دولتی و مردمی پیش بینی شده است و همچنین برای کنترل بیشتر جمعیت ضمن استقرار 121 ایستگاه ثابت و موقت پلیس، از توان 479 مقر ناجا استفاده  می شود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: از خروج اشخاصی که رویداد و گذرنامه معتبر ندارند جلوگیری می شود و  از شهروندان  می خواهیم که در طول سفر معنوی  با ماموران پلیس نهایت همکاری را داشته باشند.

سردار عطایی با اشاره به اینکه شرایط راهپیمایی اربعین در سال جاری به گونه‌ای است که در کشور عراق سخت‌گیری‌های بیشتری نسبت به گذشته در مورد ورود مسافران بدون روادید اعمال خواهد شد، گفت: به همین دلیل نیروی انتظامی نیز به منظور رعایت خیر و صلاح خود زائران به صورت دقیق‌تری مدارک این عزیزان را کنترل  می کند.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا  گفت: پلیس ضمن تکریم زائران اربعین حسینی نسبت به انجام وظایف خود در تامین امنیت و ایمنی زائران حرم حسینی با اقتدار اقدام  می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون