نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/23      13:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:529


نسخه چاپی
جاسازمواد افيوني در بدنه اتوبوس
گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامی شهرستان تربت حيدريه از دستگیری یک قاچاقچی و كشف 108 كيلو و 900 گرم موادمخدر از يك دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس" سرهنگ علي اكبر كياني" در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان تربت حيدريه با همکاری ماموران انتظامی شهرستان رشتخوار پس از استقرار در ايستگاه بازرسي "كامه" به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و به منظور بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وي افزود: ماموران با هدايت اتوبوس به داخل ايستگاه شهيد شيردل كامه، در بازرسي دقيق این اتوبوس موفق به كشف مقدار 108 كيلو 900 گرم موادمخدر از نوع ترياك كه به شكل ماهرانه اي در بدنه خودرو جاساز شده بود، شدند.

سرهنگ كياني با اشاره به دستگیری 3 متهم در این رابطه، اظهار داشت: متهمان كه در حال انتقال تعدادی اتباع بیگانه به منظور طرد از كشور و تحويل به پايگاه سفيد سنگ فريمان بودند، قصد جا به جايي و حمل اين حجم از مواد به مشهد مقدس را داشتند كه با هوشياري ماموران در اين اقدام ناكام ماندند.

فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضائي از شهروندان خواست هرگونه اخبار در زمينه قاچاق موادمخدر را از طريق شماره تلفن 110 به خادمان خود در نيروي انتظامي اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون