نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/24      13:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:270


نسخه چاپی
دستگیری 2 قاچاقچی با یک تن و 8 کیلو مواد افیونی
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 8کیلو مواد افیونی در عملیات شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

 

 

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان  با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "خاش "یک باند بزرگ را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، شب گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی مواد مخدر با یک دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان "میرجاوه" شناسایی و با علائم هشدار دهنده دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: راننده خودرو بدون توجه به هشدار پلیس متواری و سرنشین آن به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کرد.

وی ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو حامل مواد را با قانون به کارگیری سلاح متوقف و قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات متواری شدند.

سردار قنبری با اشاره به کشف 612 کیلو گرم تریاک در بازرسی از خودرو تویوتا عنوان کرد: همزمان تیم های دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر؛ مخفیگاه اعضای این باند قاچاق را در حاشیه شهر خاش محاصره و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه ضمن دستگیری 2 عضو این باند در بازرسی از محل 395 کیلو و 321 گرم تریاک و 966 گرم مرفین کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای متواری این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتي و حضور در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون