نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/25      15:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:250


نسخه چاپی
کشف 100میلیارد کالای قاچاق در عملیات 24 ساعته پلیس البرز
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 100 میلیارد کالای قاچاق در عملیات 24 ساعت پلیس خبرداد.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس ، سردار "عباسعلی محمدیان" در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در همه حوزه ها در استان البرز به خصوص در نقاط جرم خیز با قوت در حال پیگیری است، گفت: طرح ضربتی پاکسازی نقاط آلوده طی 24 ساعت گذشته در سطح استان البرز به اجرا در آمد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف 156 کیلوگرم انواع موادمخدر، گفت: همچنین در این رابطه 168 متهم دستگیر شدند که بخش اعظم این متهمان در حوزه مواد مخدر فعالیت داشتند .

وی ادامه داد: در پی رصد انبارهای نگهداری کالا در سطح استان البرز، بیش از 100 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق شامل کولر گازی ، پارچه ، دارو و وسایل آرایشی و بهداشتی کشف شد.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: در این عملیات 4 نفر دستگیر شدند که برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره مبارزه با کالای قاچاق استان البرز قرار گرفتند.

این مقام ار شد انتظامی به دستگیری 86 سارق طی 24 ساعت گذشته اشاره و بیان کرد: متهمان در قالب 10 باند در استان البرز و استان های همجوار اقدام به سرقت منزل ، مغازه و ... می کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: همچنین در این طرح، اعضای باند سارقان سند نمره خودرو که اقدام به 30 فقره سرقت و سند نمره خودرو کرده بودند، دستگیر و تاکنون 6 فقره از سرقت ها کشف شده؛ تحقیقات در این زمینه از سوی پلیس ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون