نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      9:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:251


نسخه چاپی
ایفای نقش پلیس با رویکرد دینی، انقلابی و آمادگي کامل برای تامین امنیت/برگزاری اردوگاه تاکتیکی؛ اقدامی موثر برای ارتقاء مهارت ها
گروه ناجاـ فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین با اشاره به ایفای نقش پلیس با رویکرد دینی، انقلابی و آمادگي کامل برای تامین امنیت گفت: برگزاری اردوگاه تاکتیکی ؛ اقدامی موثر برای ارتقاء مهارت های دانشجویان است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "لطفعلی بختیاری" با حضور در اردوگاه تاکتیکی در جمع فرماندهان، مسئولان و دانشجویان دوره 29 مصوب و 39 دانش آموخته این دانشگاه با درود و سلام به ارواح پاك شهدا  اظهار داشت: خداوند متعال  را شاكريم که به عنوان افسران نيروي انتظامي در كشوري كه متعلق به حضرت صاحب الزمان (عج) است،  توفیق و فرصت خدمتگزاری داریم.

وی با اشاره به اهمیت  بصیرت افزایی  ادامه داد: توفیق بزرگی است كه یک نيروي انتظامی و نظامي همراه با بصيرت در ماموریت ها پیش برود و در دانشگاه علوم انتظامي امين این توفيق و افتخار را داريم که با بهره مندی از  رویکرد تربيت ديني - انقلابي و  با آمادگي و اقتدار كامل وارد عرصه تامين امنيت شویم.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین، برگزاری اردوگاه تاکتیکی به منظور ارتقاء سطح توان رزمي و روحی دانشجویان در راستای اجرای آموزش های مهارتی را مهم برشمرد و تصریح کرد:يكي از مهمترين الزامات دستیابی به اقتدار؛ آمادگي هاي جسماني  و روحی است.

سردار بختیاری ادامه داد:یک نيروي انتظامی و نظامي همواره باید در شرایط مختلف جوی و فیزیکی زندگی کند تا بتواند آمادگی همه جانبه خود را با برنامه مناسب و بهره مندی از آموزش های مختلف در جهت انجام سخت ترين ماموریت های متعدد در عرصه نظم و امنیت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز يكي از سخت ترين ماموريت هاي نیروی انتظامی، تامين امنيت در اقصی نقاط کشور است و ما بايد براي آن الزامات و برنامه هاي آموزشي مناسبی داشته باشيم.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین، نیاز به زندگی در شرایط سخت برای دانشجویان این دانشگاه را ضروری برشمرد و تاکید کرد: برگزاری اردوگاه تاکتیکی ؛ اقدامی موثر  برای  ارتقاء توانمندی و مهارت های دانشجویان است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون