نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:294


نسخه چاپی
برخورد حکیمانه پلیس با مردم از افتخارات نظام است
گروه استان ها – ویژه شرق استان تهران - استاندار تهران در جلسه تعامل با فرمانده انتظامی استان گفت: عملکرد مناسب پلیس در برخورد حکیمانه با مردم از افتخارات نظام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، جلسه تعاملی فرمانده انتظامی استان با استاندار تهران با حضور سردار "عبدالرضا ناظری" و مهندس " مقیمی" در جمع فرمانداران شهرستان های پاکدشت، پیشوا، ورامین ، قرچک و مسئولان انتظامی استان در محل سالن فجر ستاد انتظامی استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس "مقیمی" ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و تقدیر از تلاش شبانه روزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در تامین امنیت استان بیان داشت: ناجا در سال گذشته با عنایت خداوند متعال و هدایت های فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و هوشمندی فرمانده ناجا در همه عملیات ها به ویژه تامین امنیت در این استان خوش درخشید و برگ زرینی بر افتخارات ناجا اضافه کرد.

وي با اشاره به اينكه نيروي انتظامي جزء اركان اصلي و بازوي توانمند در شوراي تأمين استان مي باشدتصريح كرد: بحمدالله در تمامی جلسات شورای تامین استان تهران هیچ گونه ضعفی از نیروی انتظامی گزارش نشده و همیشه پلیس مقتدرانه و حکیمانه عمل می کند.

رئیس شورای تامین استان به چند ویژگی بارز نیروی انتظامی اشاره کرد وگفت: ماموریت نیروی انتظامی در جامعه در برخورد با نا امنی چند وجهی است و چنان باید با تحلیل انجام شود که اقتدار نیروی انتظامی حفظ شود.

مهندس مقیمی با بیان اینکه امنیت، محصول یک مشارکت جمعی است که مسئولان و مردم نقش اصلی آن را دارند، تاکید کرد: خداوند را شاکریم که به ما توفیق خدمت در بهترین نقطه جهان را داده است ، وقتی پلیس در انجام ماموریت های خود تمام مصلحت نظام را در نظر می گیرد، ما باید قدردان این نیروی عظیم و با برکت باشیم.

استاندار تهران ادامه داد:مدیریت خوب نیروی انتظامی در شرق استان موجب سربلندی استان تهران شده  و این موفقیت های پلیس دو دلیل دارد،یکی شناخت پلیس و دیگری وحدت که در بین سازمان ها با با پلیس است که باید حفظ شود.

مهندس مقیمی در خاتمه با تاکید بر اینکه امروز رمز موفقیت ما وحدت کلمه بین تمام نیروی های عمل کننده است افزود:هر فعالیت خرابکارانه ای که در کشور اتفاق می افتد در پشت پرده آن آمریکا و اسرائیل نقش دارند و استکبار نمی داند که مردم با رهبر و امام خود پیمان بسته اند تا این نظام را حفظ کنند .

بر پایه این گزارش در ابتدای این جلسه سردار "عبدالرضا ناظری" فرمانده انتظامی استان ضمن عرض خیر مقدم به استاندار تهران و هیئت همراه با تاکید بر پایبندی همه مسئولان و آحاد جامعه به بیانات مقام رهبری (مدظله العالی) در نام گذاری سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی ، با ارائه گزارش کاملی از اقدامات فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با تاکید بر کاهش جرایم و تصادفات جاده ای خاطر نشان کرد: نيروي انتظامي به عنوان اصلي ترين نهاد برقراري نظم وامنيت در جامعه، وظايف عديده اي را بر عهده دارد که در همين راستا بايد زیر ساخت های تامین امنیت فراهم شود.

این مقام انتظامی افزود: اهتمام ناجا به مقوله مشارکت عمومی در حوزه نظم و امنيت با رويکرد کاهش آسیب های اجتماعی با استمرار در طرح ها و ماموريت هاي اين نهاد، برنامه ریزی شده است وبه هر ميزان كه سازمان ها در ارتباط با نیروی انتظامی به سمت افزایش تعاملات و هم افزایی حركت كنند علاوه بر بهبود عملكرد پليس، باعث كاهش هزينه هاي تامين نظم و امنيت نيز مي شود.

فرمانده انتظامی استان در خاتمه با تقدیر از مهندس "مقیمی " استاندار تهران در توجه ویژه به مقوله امنیت تصریح کرد: بحمدالله در شرق استان تهران بهترین سطح تعاملات و مشارکت مردمی وجود دارد که این از برکات خاصه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون