نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      13:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240


نسخه چاپی
توقیف خودروهای حامل يك تن و 450 كيلو موادمخدر در مشهد
گروه استان ها- خراسان رضوي – سرپرست فرماندهي انتظامي استان از كشف يك تن و 450 کیلو گرم مواد افيوني و دستگیری 7 سرشاخه قاچاق موادمخدر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ " ابراهيم قربان زاده" در تشريح اين عمليات ضربتي گفت: جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ هايي دست يافتند كه منجر به شناسايي 7 سرشاخه اصلي قاچاق محموله هاي سنگين موادافيوني از استان هاي جنوبي به مشهد و استان هاي شمالي كشور شد.

سرپرست فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي افزود: تيم هاي مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان با اقدامات نفوذي و اطلاعاتي خود يك دستگاه خودروي كاميون بنز و 2 دستگاه تريلر را درخصوص حمل موادمخدر شناسايي و با كنترل و مراقبت هاي پوششي از مبدا تا ورودي استان خراسان رضوي تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ قربان زاده گفت: یگان های عملیاتی پلیس خراسان رضوی در یک عملیات ضربتی و غافلگيرانه اين 3 خودرو سنگين را در محور ورودی مشهد شناسایی و متوقف كردند.

وي خاطرنشان كرد: ماموران در بازرسي از كاميون بنز 800 كيلوگرم ترياك و 150 كيلوگرم حشيش و در بازرسي از 2 خودروي تريلر دیگر 500 كيلوگرم ترياك را که به صورت ماهرانه ای در کف این خودروها جاساز شده بود، كشف کردند.

سرپرست فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي اظهار داشت: در اين عمليات گسترده 7 سرشاخه اصلي قاچاق موادافيوني دستگير و تحقيقات گسترده پليسي در اين رابطه ادامه دارد.

سرهنگ قربان زاده در پايان از تلاش جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي با پوشش موفقيت‌آميز اين عمليات گسترده تقدير و تشكر كرد و خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم نیروی انتظامی، مبارزه با هر گونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد پلیس در اين راستا محکم و قاطع خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون