نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      14:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322


نسخه چاپی
سارقان 17 ميلياردي صرافی گرگان دستگیر شدند
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از دستگيري عاملان سرقت 17ميليارد و 600 ميليون ريالي از يك صرافي در شهرستان گرگان خبر داد.

سردار "علي اكبر جاويدان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اعلام اين خبر گفت: در مهرماه سال جاري يك فقره سرقت از صرافي در گرگان گزارش شد كه با توجه به حساسيت موضوع، مراتب به صورت ويژه در دستور كار ماموران عمليات ويژه پليس آگاهي استان قرار گرفت.

سردار جاويدان تصريح كرد: سارقان كه با برنامه ريزي از پيش طراحي شده، يكي از كاركنان صرافي را پس از خروج از محل كار ربوده و كليدهاي صرافي را از وي گرفته و از صرافي مورد نظر سرقت كردند.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: ماموران پليس آگاهي با پيگيري سرنخ هاي موجود و انجام يك سري اقدامات تخصصي سرانجام موفق شدند پس از 10 روز مخفيگاه متهمان را شناسايي و  پس از هماهنگي با مقام قضائي و در يك عمليات غافلگيرانه، 2 نفر از سارقان را دستگير كنند.

سردار جاويدان با بيان اينكه در بازرسي از مخفيگاه متهمان مقاديري اقلام سرقتي، سكه و وجه نقد جمعا به ارزش بيش از 17 ميليارد و 600 ميليون ريال كشف شد، خاطرنشان كرد: سارقان پس از تشكيل پرونده براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون