نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      14:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:376


نسخه چاپی
كشف 986كيلو ترياك و هروئين در عمليات مشترك پلیس
گروه استان ها- خراسان جنوبی-جانشين انتظامی استان از کشف 986کیلوگرم تریاک و هروئين در عمليات مشترك با مأموران انتظامي استان خراسان رضوي خبر داد.

سرهنگ "سعيد دادگر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: سوداگران مرگ برای عملی کردن نیت پلید خود با استفاده از شیوه و شگردهای حرفه ای اقدام به انتقال محموله های سنگین مواد مخدر می کنند بر همین اساس سلسله عملیاتی برای برخورد با این افراد در انتظامی استان خراسان جنوبی تعریف و به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي افزود: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه روزی، روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد قاچاقچیان قصد دارند، مقدار قابل توجهی مواد مخدر را منتقل کنند؛ بنابراين موضوع به صورت ویژه در دستور کار پليس استان قرار گرفت.

سرهنگ دادگر با اشاره به اشرافیت پلیس استان خراسان جنوبي بر مناطق مختلف و مسیرهای انحرافی، تصريح کرد: روز گذشته مأموران انتظامي شهرستان طبس در عملياتی مشترك با پليس خراسان رضوي،خودروي قاچاقچيان را شناسايي و به رانننده آن دستور ايست دادند.

جانشين انتظامي استان خراسان جنوبی اظهار داشت: سوداگران مرگ با بي توجهي به ايست پليس اقدام به فرار كردند كه پس از چند كيلومتر تعقيب و گريز و درگيري مسلحانه خودرو قاچاقچيان توسط مأموران متوقف شد.

سرهنگ دادگر گفت: در اين عمليات مقدار 944 كيلو و 500گرم ترياك و 41كيلو و500 گرم هروئين؛ يك قبضه سلاح و تعدادي مهمات جنگي كشف و 2متهم دستگير شدند.

وي تصريح كرد: پليس در راستاي وظايف ذاتي خود در بخش هاي مختلف به ويژه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش هاي شبانه روزي را براي افزايش احساس امنيت در جامعه انجام مي دهد و با اشراف اطلاعاتي و حضور خود در تمام نقاط استان پهناور، اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهد داد و برخورد نيروي انتظامي و دستگاه قضائي با آنان قاطع و قانوني است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون