نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      14:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
کشف 200 میلیارد اموال مسروقه از مخفیگاه سارقان
گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و کشف بیش از 200 میلیارد ریال اموال مسروقه از متهمان دراستان خبر داد.

سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان های مرکزی استان و سرقت گاو صندوق، اموال و اشیاء قیمتی شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی و پلیسی، کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی دریافتند، اغلب سرقت ها مشابه و توسط فرد یا افرادی که سارق حرفه ای و سابقه دار هستند، صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعات از محل وقوع جرم، سرانجام رد 2 سارق حرفه ای منزل را که اهل و ساکن یکی از استان های جنوبی کشور بوده اند را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهمان از عملیات ضربتی پلیس در دستگیری 2 متهم این پرونده با هماهنگی مقام قضائی خبر داد و افزود : متهمان در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از 43 فقره سرقت در شهرستان های "ساری، بابل و قائم شهر" اقرار کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنان بیش از 200 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.

سردار میرفیضی گفت:6 نفر از همدستان متهمان نیز شناسایی ، دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون