نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/28      19:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1390


نسخه چاپی
سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر شد
گروه ناجا ـ سردار "اسکندر مومنی" با حکم رئیس جمهور به عنوان دبیرکل جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری پلیس، آیین تکریم "عبدالرضا رحمانی فضلی" ؛ وزیر کشور و دبیرکل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر و معارفه سردار "اسکندر مومنی"؛ دبیرکل جدید این ستاد امروز با حضور سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده ناجا،سردار " محمد مسعود زاهدیان " ؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ، سردار "تقی مهری"؛ رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی دیگر از مسئولان لشکری و کشوری در ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

سردار "اسکندر مومنی"  عصر امروز در این آیین  تکریم و معارفه با بیان اینکه اهمیت مبارزه با مواد مخدر بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: مقام معظم رهبری مبارزه با مواد مخدر را جهاد بزرگ نامیدند.

وی با بیان اینکه همه باید از فرصت‌‌‌‌هایی که در اختیار مان قرار دارد به خوبی استفاده کنیم، بیان داشت: امیدوارم در این راستا گام‌‌های بزرگی برداریم و بتوانیم اقدامات خوبی را انجام دهیم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در حوزه مقابله، پیشگیری، جمع‌‌‌آوری و توزیع مواد مخدر کارهای خوبی صورت گرفته است، تصریح کرد: مهمترین اولویت من در ستاد مبارزه با مواد مخدر پیشگیری و حساسیت در حوزه مواد مخدر است.

سردار مومنی اضافه کرد: همه نهادهای فرهنگ‌‌ساز، خانواده‌ها، آموزش و پرورش و فرهیختگان می‌توانند نقش مهمی در اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر داشته باشند و از همه این نهاد‌ها می‌خواهم با تمام توان وارد میدان مبارزه با مواد مخدر شوند.

گفتنی است، سردار " اسکندر مومنی " پیش از این جانشین فرمانده نیروی انتظامی بود که با حکم " حسن روحانی "؛ رئیس جمهور به عنوان  دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد،  پیش از این " عبدالرضا رحمانی فضلی "؛ وزیر کشور،دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر بود.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون