نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      8:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:392


نسخه چاپی
كشف 3 انبار بزرگ زيرزميني در پاتك پليس
گروه استان ها – خراسان رضوي – سرپرست فرماندهي انتظامي استان از كشف 3 انبار بزرگ زيرزميني موادخوراكي و لوازم خانگي در عمليات ضربتي پليس خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" ابراهيم قربان زاده" در تشريح اين خبر گفت: تيم هاي عمليات ويژه پليس امنيت عمومي و كارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي در عملياتي مشترك پس از اقدام هاي گسترده اطلاعاتي و كسب سرنخ هايي از وجود سه انبار زيرزميني كالا با هماهنگي مراجع قضائي وارد عمل شدند.

سرپرست فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي افزود: تيم هاي پليس امنيت عمومي استان در اين عمليات غافلگيرانه در بازرسي از انبار زيرزمين منزلي مسكوني، محموله سنگين قريب به 12 تن انواع موادخوراكي و روغن كه در محل دپو شده بود را كشف و در اين رابطه يك نفر متخلف به مراجع قضائي معرفي شد.

سرهنگ قربان زاده گفت: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان نيز در اين عمليات گسترده از 2 انبار زيرزميني دیگر 5 هزار و 177 دستگاه انواع لوازم خانگي كه در محل دپوشده بود را كشف كردند.

وي با اشاره به اين كه برابر بررسي هاي اوليه ارزش ريالي لوازم خانگي كشف شده 47 ميليارد ريال برآورد شده است گفت: با دستور مقام قضائي، تحقيقات پليسي در رابطه با اين محموله ها ادامه دارد.

سرپرست فرماندهي انتظامي خراسان رضوي در پایان از همكاري شهروندان با پليس تشكر كرد و گفت: مالكان انبارهاي كالا مي بايست اقدام هاي قانوني در خصوص ثبت مشخصات اقلام نگهداري شده در انبار خود را انجام دهند تا دچار مشكل نشوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون