نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      11:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
حجت الاسلام پناهیان:
عنصر معنوی پیش نیاز موفقیت در کارهاست/ پلیس با اخلاص و آمادگی به زوار اربعین خدمت می کند
گروه ناجا_ حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه عنصر معنوی پیش نیاز موفقیت در کارهاست، گفت : بحمدالله پلیس خدمتگزار با اخلاص و آمادگی به زوار اربعین خدمات ارائه می کند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "پناهیان" با حضور در مرز مهران، ضمن بازدید از روند خدمات رسانی پلیس به زائران در جمع کارکنان یگان های ویژه حاضر و طی سخنانی خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) را از توفیقات خداوند متعال برای کارکنان این نیرو دانست و اظهار داشت: این خدمت رسانی می بایست برای رضای خداوند و امام حسین (ع) باشد و یقیناً چنین خدمتی را خداوند  کمک می کند تا به نحو احسن و شایسته انجام شود.

وی افزود: این برای هر کسی بالاترین افتخار محسوب می شود که در خدمت زائران امام حسین (ع) باشد.

 حجت الاسلام پناهیان اضافه کرد: طبیعتا همه خدمتگزاران مخلص در یگان های ویژه، دوست دارند که مانند زائران به زیارت مشرف شوند ولی باید بدانیم که ارائه خدمات به زائران ثوابش کمتر از زیارت نخواهد بود قطعا همان ثواب زیارت برای خدمتگزاران واقعی نوشته خواهد شد.

 وی خطاب به کارکنان نیروی انتظامی، ابراز داشت: همه  زائران از آغاز مسیر خود تا زمان خروج از کشور به نحوی با پلیس در ارتباط هستند و باید بدانیم که رفتار شما  به عنوان پلیس  خدمتگزار  معرف رفتار نظام اسلامی است لذا باید از این فرصت استفاده کرده تا دل ها را مجذوب خود کنید.

این خطیب دانشمند ادامه داد: اقتدار نیروی انتظامی برای هدایت زائران، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و بحمدالله پلیس خدمتگزار با  اخلاص و آمادگی  به زوار اربعین خدمات ارائه می کند.

حجت الاسلام پناهیان به نعمت امنیت در کشور اشاره کرد و افزود: این نعمت زمانی مشخص می شود که دچار خدشه شود.

وی به تکریم و تسهیل تردد زائران اشاره  و بیان کرد: این امر می تواند علاوه بر توسعه معنوی؛رضایتمندی زائران از پلیس را به دنبال داشته باشد که  در نهایت به خشنودی و رضایت خداوند متعال منتهی خواهد شد.

حجت الاسلام پناهیان در پایان خاطر نشان کرد: شما سربازان  امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب هستید،ارزش کار خود را بدانید که افتخاری بالاتر از این نیست که به زائران امام حسین (ع)خدمت رسانی می کنید.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون