نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      11:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
تلاش مرزبانان غیور و مقتدر برای خدمات دهی به زوار اربعین / تاکید فرمانده ناجا ارائه مطلوب ترین خدمات به زوار اربعین است
گروه ناجاـ معاون اجتماعي ناجا با اشاره به تلاش مرزبانان غيور و مقتدر در خدمات دهی به زوار اربعین گفت : تاکيد فرمانده نيروي انتظامي بر ارائه خدمت در شان زائران ابا عبدالله الحسين(ع) است.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین، سردار "احمد نوريان" در حاشيه بازديد از پايانه مرزي مهران اظهار داشت: از شما خادمان مرزباني که علاوه بر نقش صيانت از مرز، امنيت زائران اربعين را بر عهده داريد و با تمام وجود در خدمت آنها هستيد، قدرداني مي کنم و مطمئن هستم که اين تلاش ها ذخيره اي براي همه دوران زندگيتان خواهد بود.

وي در ادامه به خدمات و تسهيلات ارائه شده توسط نيروهاي انتظامي و مرزبانان اشاره و بیان کرد: نيرو های مقتدر و غيور مرزباني با تمام تلاش و روحيه مضاعف در حال خدمات دهي به زائران اربعين هستند.

معاون اجتماعي ناجا به مديريت خوب و حضور به موقع فرمانده مرزباني ناجا در مرز و ديدارهاي ديپلماتيک با مسئولان کشور عراق، در راستاي تعامل و خدمات دهی به زوار و نیز هماهنگي هاي لازم با مرزبانان کشور مقابل به منظور تسهیل در تردد زائران اشاره و تصریح کرد: مسئولان و مقامات مرزي ايران و عراق با جديت در تلاش هستند تا به بهترين نحو ممکن اين سفر معنوي به سرانجام برسد.

سردار نوريان با توصيه به زائران براي به همراه داشتن مدارک قانوني خروج از مرز مهران، گفت: تاکيد فرمانده نيروي انتظامي بر ارائه خدمت و برخورد در خور شان زائران ابا عبدالله الحسين(ع) است و خدا را شکر اين ماموريت به خوبي در حال انجام است.

معاون اجتماعي ناجا در پايان  با تقدیر از خدمات رساني مرزباني به زائران، خاطرنشان کرد: نيروهاي مرزباني و انتظامي خط مقدم خدمت به زائران حسيني بوده و  افتخار خادمي به زائران امام حسين (ع) را از آن خود کرده اند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون