نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      14:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی
کشف 80 میلیارد ریال لوازم برقی قاچاق در البرز
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 80 میلیارد ریال لوازم برقی قاچاق از انباری در شهرک صنعتی صفادشت خبر داد.
 

سردار "عباسعلی محمدیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار کرد : با توجه به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی " و اجرای طرح تشدید برخورد با قاچاقچیان کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، از دپوی کالای قاچاق در انباری در شهرک صنعتی "صفادشت " مطلع شدند .

وی افزود: ماموران با دریافت نیابت قضائی به شهرک صنعتی صفادشت اعزام و در بازرسی از انبار مذکور 10 هزار دستگاه لوازم خانگی برقی قاچاق شامل اتوبخار، پنکه ، خشک کن برقی ، بخار پز و ... کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مالک این انبار با استفاده از بسته بندی های مناسب و درج برچسب استاندارد کالا و ارائه گارانتی، کالای قاچاق را به طرز ماهرانه ای درون این بسته ها جاسازی کرده و قصد انتقال آن ها به بازار برای فروش را داشتند.

سردار محمدیان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و انبار مربوطه پلمپ شد، گفت: ارزش کالاهای مکشوفه از سوی کارشناسان مربوطه 80 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: کالای قاچاق مکشوفه پس از هماهنگی، در اختیار پلیس آگاهی فرماندهی ویژه غرب استان تهران قرار گرفت.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون