نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:68


نسخه چاپی
زائران ویزا را از مراکز معتبر تهیه کنند / امکان صدور ویزا در نقطه صفر مرزی وجود ندارد
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: زائران حتما با ویزا و گذرنامه معتبر به مرزها مراجعه کنند چرا که امکان صدور ویزا در نقطه صفر مرزی وجود ندارد.

سردار" محسن فتحی زاده" در حاشیه بازدید از مرز چذابه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تأمین امنیت، نظم و انضباط عبور زائران و ارائه خدمات در حوزه امنیتی تعریف شده ، برای ایام اربعین را برعهده دارد.

وی افزود: برای خدمات رسانی در این حوزه با طرح ریزی از ماه ها قبل نیروها مستقر و سعی شده تا با تجربه از اقدامات سال گذشته و رفع برخی کمبودها و مشکلات، امسال بتوانیم قوی تر و با ارائه خدمات شایسته تر به هموطنان کارها را انجام دهیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: امروز از مسیر و اقدامات قبلی پایانه برای آماده سازی مواکب و لایه های کنترلی  بازدید شد که خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده و تقریبا فرایند نهایی در حال تکمیل است.

وی ادامه داد: تأکید کردیم که اشکالات موجود برطرف شود تا زائران راحت تر به پایانه مراجعه و تردد آنها تسهیل شود.

سردار فتحی با تأکید بر عدم وجود مشکل در مرزها عنوان کرد: برای تردد کامیون ها با مسئولان و کشور عراقی رایزنی هایی صورت گرفته تا ظرفیت پذیرش بارهای تجاری افزایش پیدا کند و تخلیه بار کامیون های به انتظار نشسته در پایانه انجام شود.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا اضافه کرد: تا زمانی که تبادل کالا و پذیرش از طرف عراقی وجود دارد، باید تمام ظرفیت را به کار بگیریم تا امکان عبور زائران به راحتی فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه برای تخلیه بارها و ایجاد شرایط به منظور پذیرش بیشتر زائران به مدیران سفارش شده، گفت: تأکید بر این است که زائران حتما با ویزا و گذرنامه معتبر به مرزها مراجعه کنند چون امکان صدور ویزا در نقطه صفر مرزی وجود ندارد و اگر کسی مدارک معتبر به همراه نداشته باشد اجازه ورود به کشور عراق را ندارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با تأکید بر اینکه زائران باید ویزا و روادید را از دفاتر رسمی دریافت کنند، بیان کرد: هرچند به تمام این موارد رسیدگی و با افراد جاعل برخورد قضائی و انتظامی لازم خواهد شد ولی زائران باید با دقت بیشتری ویزا را از مراکز معتبر تهیه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون