نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:69


نسخه چاپی
پلیس یک مرجع رسمی برای پیشبرد اهداف انقلاب است
گروه استان ها – کیش – نماینده ولی فقیه در جزیره کیش، پلیس را یک مرجع رسمی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و رهنمودهای ابلاغی مقام معظم رهبری دانست.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "احمد حسن زاده" در جلسه هدایت سیاسی کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش که در محل حسینیه حضرت صاحب الزمان (عج) برگزار شد، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی (ع) به تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان در اجتماع یکصدهزار نفری ورزشگاه آزادی پرداخت.

حجت الاسلام حسن زاده به از جان گذشتگی کارکنان نیروی انتظامی در مرزهای آبی و خشکی اشاره کرد و گفت: پلیس با جلوگیری از قاچاق کالا به روند توسعه اقتصادی و مشارکت عمومی برای حفظ منافع ملی کمک شایانی می کند.

امام جمعه کیش گفت: ایران یک کشور با عظمت، مقتدر و شکست ناپذیر است و این عظمت، اقتدار و شکست ناپذیر بودن شعار نیست، بلکه واقعیتی است که با تلاش تمام دستگاه های امنیتی و انتظامی، به ویژه پلیس به عنوان یک مرجع رسمی در راستای اهداف انقلاب اسلامی و رهنمودهای ابلاغی مقام معظم رهبری تحقق یافته است.

وی با تاکید بر اینکه ایران کشور با عظمتی است و این مربوط به دوران انقلاب نیست بلکه یک دوران تاریخی دارد، گفت: کشور ایران در عرصه "علم، فلسفه، سیاست و هنر" واقعاً پرچمدار علوم انسانی در بین ملت های اسلامی بوده و بیشترین عالمان تاثیرگذار در جهان اسلام را دارد.

حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به اینکه کشور ایران یک کشور مقتدر است، گفت: اقتدار ایران و مظاهر آن به چهار امر تقسیم شده است اول اینکه جمهوری اسلامی و این انقلاب، ایران را از سلطه انگلیس و آمریکا بیرون بکشد چرا که از اول قرن 19 میلادی 118 سال قبل تحت سلطه این کشورها بوده است.

دومین مظهر اقتدار، نجات کشور از شر حکومت استبدادی پهلوی بوده است که امام جمعه کیش به آن اشاره کرد و گفت: کسی باور نمی کرد حضرت امام خمینی (ره) با مشارکت خودجوش مردم، حکومت استبدادی پهلوی را شکست دهند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده به سومین مظهر اقتدار ایران اشاره کرد و گفت: سومین مظهر اقتدار ایران، سینه سپر کردن جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان در 40 سال گذشته بوده است.

وی افزود: چهارمین مظهر اقتدار ایران شکست ناپذیر بودن آنست و این به برکت اسلام است که شامل پیروزی ملت ایران در انقلاب بزرگ، پیروزی در دفاع مقدس و ایستادگی ملت بزرگ ایران در طول 40 سال گذشته در بعد از انقلاب بوده است.

نماینده ولی فقیه جزیره کیش در پایان به اقتدار نیروی انتظامی و تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس اشاره کرد و گفت: این امنیت و احساس امنیت حاکم در جزیره کیش مدیون تلاش ها و زحمات شما به ویژه شخص فرماندهی است که اجر و پاداش معنوی به همراه خواهد داشت.

گفتنی است، در پایان این مراسم به همت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از فعالان فرهنگی و پلیس های مکتبی این فرماندهی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون