نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/26      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:100


نسخه چاپی
توقیف کامیون با تخمه هاي قاچاق
گروه استان ها_ اصفهان _ يک دستگاه کاميون کشنده حامل مقدار 23تن تخمه آفتاب گردان خارجی قاچاق توسط ماموران ایست و بازرسی شهید شرافت نائین توقیف شد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سرهنگ "صادق کاظم زاد" گفت: ماموران انتظامی مستقر در ايستگاه بازرسي شهيد "شرافت" فرماندهی انتظامی شهرستان نائين حين کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه کاميون کشنده که از بندرعباس عازم اصفهان بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

وي افزود: ماموران پس از متوقف کردن خودرو طی هماهنگی با مقام قضائی از آن بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات هزار 175 کيسه20 کيلوگرمي به وزن 23 تن، تخمه آفتاب گردان خارجی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین تصریح کرد: ارزش محموله مکشوفه توسط کارشناسان مربوطه 2 میلیارد ریال برآورد شده است.

اين مقام انتظامي بیان کرد: در اين خصوص راننده کاميون دستگير و همراه پرونده به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نايين در پايان با بیان اینکه قاچاق کالاهایی که در داخل کشور تولید می شوند به اقتصاد و اشتغال ضربه جدی وارد می آورد، گفت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است و ماموران انتظامی این فرمانده نیز با کنترل ویژه خودروهای ورودی در ایست و بازرسی شهید شرافت به شدت با عاملان قاچاق کالا برخورد می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون