نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      15:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
زائران، گذرنامه و ویزا را در شهرهای مبدا تهیه کنند/ اداره گذرنامه در 3 شیفت پاسخگوی زوار هستند/ تردد زائران اتباع خارجی از مرز شلمچه
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده نیروی انتظامی گفت: کسانی که عازم عتبات عالیات هستند حتما ویزا و گذرنامه خود را در شهرهای مبدا تهیه کنند زیرا امکان صدور گذرنامه و ویزا وجود ندارد.

سردار "حسین اشتری" در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، اظهارداشت: از زائران اباعبدلله الحسین (ع) که با فرزندان خود در نیروی انتظامی کمال همکاری را دارند، تشکر می کنم؛ بحمدلله در مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چذابه تردد زائران تسهیل و روان صورت می گیرد .

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه در راهپیمایی بزرگ اربعین هیچ مشکل امنیتی نداشتیم، تصریح کرد: زائران به توصیه های پلیس توجه کنند تا ان شاءلله با همکاری و هماهنگی هایی که صورت می گیرد شاهد هیچ گونه مشکلی نباشیم .

سردار اشتری از کسانی که عازم عتبات عالیات هستند، خواست حتما ویزا و گذرنامه خود را در شهرهای مبدا تهیه کنند زیرا امکان صدور گذرنامه و ویزا در این شهرها  وجود ندارد و به مراکزی که مورد اعتماد و قبلا اعلام شده است، مراجعه کنند تا گرفتار افراد سودجو نشوند.

وی با بیان اینکه اداره گذرنامه در سه شیفت پاسخگوی زائران هستند، افزود: برای تسهیل سفر زائران، از روزهای گذشته کسانی که گذرنامه جدید اخذ می کنند ویزا هم همزمان برای آنها صادر می شود .

فرمانده ناجا با بیان اینکه وضعیت تردد در مرزها خوب و روان است به هموطنان توصیه کرد سفر خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام ظرفیت و با عشق و علاقه در سه مرز حضور دارد و خدمتگزار زائران هستند که ان شاءلله بهترین خدمات را به آنان ارائه دهیم.

فرمانده ناجا در خاتمه درباره تردد اتباع خارجه از مرزهای کشور، گفت: با توجه به امکانات و زیرساخت های مرز شلمچه، زائران اتباع خارجی حتما از این مرز تردد کنند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون