نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/29      21:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:231


نسخه چاپی
استقرار 30 هزار نیروی پلیس در مرزهای سه گانه برای خدمت رسانی به زائران/ امکان جعل در گذرنامه وجود ندارد
گروه استان ها- خوزستان- فرمانده نیروی انتظامی گفت: هم اکنون حدود 30 هزار نیروی پلیس در 3 مرز شلمچه، چذابه و مهران در حال خدمات رسانی به زائران هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، ، سردار"حسین اشتری" در دیدار با آیت الله "سید محمدعلی موسوی جزایری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، اظهار داشت: قرارگاه اربعین سال 97 یک ماه بعد از پایان مراسم اربعین سال 96 با شناخت نقاط قوت و ضعف با برگزاری جلسات متعدد آغاز و در هفته گذشته به طور رسمی این قرارگاه در مرزهای سه گانه به صورت عملیاتی و رسما کار خود را شروع کرد.

وی افزود: با تجربیات به دست آمده از سال گذشته توانستیم با مدیریت بهتر و مطلوب تری کارها را دنبال کنیم و امروز شاهد انجام این اقدامات از دو مرز شلمچه و چذابه هستیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه سالانه برای انجام مأموریت عظیم اربعین چندین هزار نیرو از سراسر کشور به این استان اعزام می شوند، افزود: امیدواریم با عشق و علاقه ای که در کارکنان ناجا به سید الشهدا (ع) وجود دارد بهترین خدمات را به زائران ارائه دهیم و با کمک گرفتن راهنمایی و هدایت های شما بتوانیم خدمتگزار خوبی باشیم.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر لزوم رعایت قوانین و مقررات از سوی زائران به هنگام خروج از کشور اشاره و تصریح کرد: معظم له هماره بر تسهیل تردد زائران تأکید دارند و ما همواره در صدد تحقق فرمایشات ایشان در این امر هستیم.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه در گذرنامه به هیچ عنوان نمی توان جعل انجام داد، گفت: در برخی از استان ها، تعداد معدودی ویزای جعلی صادر شده بود که با هوشیاری مأموران کشف و مورد پیگیری قرار گرفت.

سردار اشتری به هماهنگی انجام شده با کنسولگری عراق در تهران با پلیس گذرنامه اشاره و خاطرنشان کرد: از بعدازظهر امروز با استقرار نماینده کنسولگری در پلیس گذرنامه تهران، ویزا به همراه گذرنامه صادر می شود؛ امیدواریم با این روند بتوانیم از جعل ویزا نیز در سال های آینده جلوگیری کنیم.

فرمانده ناجا به اعزام کاروان ها زائران با اتوبوس به کشور عراق اشاره و بیان کرد: در راستای تسهیل تردد این عزیزان، تبلت هایی در اختیار پلیس قرار گرفته تا بتوانند با سرعت بیشتری مدارک زائران را کنترل کنند.

وی با تأکید بر همکاری بیش از پیش مردم با مأموران، تصریح کرد: هم اکنون حدود 30 هزار نیروی پلیس در 3 مرز شلمچه، چذابه و مهران در حال خدمات رسانی به زائران هستند، همچنین تعدادی زیادی از مأموران در بین راه های کشور و استان های همجوار در حال خدمت رسانی به مردم هستند و امیدواریم این ماموریت عظیم بدون هیچ مشکلی به اتمام برسد.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: در این ایام تقریبا اکثر مسئولان و فرماندهان یگان ها و معاونان در مرزهای سه گانه مستقر شده اند که امیدواریم تلاش های ما مورد رضای خدا قرار بگیرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون