نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/30      9:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی
امنیت در مرزها حاکم است / برادری و همدلی میان ملت ایران و عراق موج می زند / طنین لبیک یا حسین (ع) خواب دشمن را آشفته می کند
گروه ناجا ـ فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه امنیت کامل در مرزها حاکم است، گفت : برادری و همدلی میان دو ملت ایران و عراق موج می زند و طنین لبیک یا حسین (ع) خواب دشمن را آشفته می کند.

 

 

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، سردار "قاسم رضایی" در حاشیه  بازدید از مرز مهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایران اسلامی و جهان اسلام در شور و حال اربعین حسینی (ع) است، همه امت اسلامی روزشماری می کنند که با فرا رسيدن اربعین از فيوضات آن بهره مند شوند.

وی افزود: حضور و شرکت در این کنگره بزرگ جهان اسلام؛ لبیک به امام حسین(ع)  است، امروز ایران اسلامی شور و حال حسینی دارد و نه تنها ملت ما برای پیوستن به کنگره بزرگ اربعین آماده و مشتاق هستند، بلکه میزبان سایر کشورها  نیز بوده که از ایران اسلامی عبور می کنند که به اين همایش بزرگ جهان اسلام بپیوندند.

فرمانده مرزبانی کشور بیان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی این افتخار را دارد در مرزهای شرقی استقبال کننده زائران سایر کشورها باشد و در مرزهای غربی هم استقبال کننده و بدرقه کننده زوار باشد.

سردار رضایی با بیان اینکه  افتخار می کنیم که  توفیق خدمتگزاری به زوار را داریم، خاطر نشان کرد: مردم مسلمان عراق استقبال کننده زائران ایرانی هستند، برادری و همدلی  میان ملت  ایران و عراق موج می زند و طنین  لبیک یا حسین(ع ) خواب دشمن را آشفته می کند.

وی در خاتمه گفت: با عنایت خداوند هماهنگی و همکاری خوبی  میان  مرزبانان دو کشور  ایران و عراق  وجود دارد و تاکنون  هیچ گونه مشکل امنیتی گزارش نشده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون