نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/30      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی
ناکامی سوداگران مرگ در جابه جایی 800 کیلو تریاک
گروه استان ها-هرمزگان- با تلاش مأموران انتظامی شهرستان "جاسک" طی یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، 800 کیلو گرم تریاک کشف شد.
 

سرهنگ"عباسعلی بهدانی فرد" جانشین فرمانده انتظامی استان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران انتظامی شهرستان جاسک با انجام کار گسترده اطلاعاتی از جابه جایی محموله مواد افیونی توسط اعضاء یک باند از سوداگران مرگ در شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با تشکیل چند اکیپ عملیاتی، محورهای احتمالی تردد قاچاقچیان شناسایی و در گشت زنی های نامحسوس، مأموران در جاده " زرآباد " خودرو قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: راننده و سرنشین خودرو با مشاهده مأموران اقدام به تیراندازی کردند که پس از یک تعقیب و گریز طولانی و با توجه به حجم  زیاد آتش مأموران ، قاچاقچیان عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودرو و استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند.

سرهنگ بهدانی فرد با اشاره به اینکه در این عملیات موفق پلیسی 800 کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: تحقیقات به منظور شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون