نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/30      12:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:194


نسخه چاپی
اختصاصی/
پیش بینی توقفگاه ها برای اسکان زائران در مواقع ضروری/ اسکان زوار اربعین در توقفگاه ها همزمان با شرایط جوی مهران در شب گذشته/آماده باش 5 هزار نیروی پلیس پیشگیری در قالب 1500 تیم خودرویی و موتوری
گروه ناجا – رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به استقرار توقفگاه هایی در 148 نقطه برای اسکان زوار در مواقع ضروری گفت: ظرفیت این توقفگاه ها 460 هزار نفر است که با توجه به شرایط جوی شب گذشته در مهران این امکان فراهم شد زوار را در این توقفگاه ها اسکان و سامان دهیم.

 

سردار "محمد شرفی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: همچون سنوات گذشته 2 مأموریت کلان و راهبردی؛ تأمین امنیت محورها و کنترل لایه به لایه جمعیت از مبدأ( پایانه های  مسافربری) تا مقصد( مرزهای سه گانه؛ چذابه، شلمچه و مهران) بر عهده پلیس پیشگیری ناجا است.

وی افزود:  5 هزار نفر از نیروهای پلیس پیشگیری ناجا در قالب 1500 تیم خودرویی و موتوری برای خدمات دهی به زوار اربعین در محورهای مواصلاتی و منتهی به مرزهای سه گانه ( چذابه، شلمچه و مهران) در آماده باش هستند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه ایستگاه های بازرسی تقویت شده است، افزود: 35 ایستگاه بازرسی ثابت و 86 ایستگاه بازرسی موقت در مسیرهای منتهی به مرزهای سه گانه نیز مستقر هستند.

سردار شرفی خاطر نشان کرد:  نیروهای 228 کلانتری، 170 پاسگاه و 81 فرماندهی انتظامی بخش ها، در جریان مأموریت پلیس در راهپیمایی بزرگ اربعین ، ایفای نقش می کند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به استقرار  توقفگاه هایی در 148 نقطه برای اسکان زوار در مواقع ضروری عنوان کرد: ظرفیت این توقفگاه ها 460 هزار نفر است که با توجه به شرایط جوی شب گذشته در مهران این امکان فراهم شد زوار را در این توقفگاه ها اسکان و سامان دهیم.

وی تأکید کرد: ارائه خدمات انتظامی اولویت پلیس پیشگیری در جریان مأموریت بزرگ اربعین است و در تلاشیم که مطلوب ترین خدمات دهی به زائران صورت گیرد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به تخصیص فضای مناسب به عنوان پارکینگ برای خودروهای شخصی زوار اشاره و بیان کرد: مدیریت این موضوع بر عهده مرکز انتظام پلیس پیشگیری است.

وی یادآور شد: همچنین دستگاه های ایکس ری در گیت های تردد زوار در مرزهای سه گانه تزریق شده تا موضوعات امنیتی به خوبی رصد شود. که خوشبختانه تاکنون مشکل امنیتی گزارش نشده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون