نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/7/30      7:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
تردد در مرز مهران در جریان است/ خروج 10 هزار زائر طی شب گذشته
گروه استان ها- ایلام- معاون هماهنگ کننده انتظامی استان با اشاره به خروج 10 هزار زائر از مرز مهران پس از وقوع طوفان شب گذشته گفت: هم اکنون ترددها در مرز مهران در جریان است.
 

سرهنگ " جلال میرزابیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا اظهار داشت: طوفان و بارندگی شدید شب گذشته باعث شد مشکلاتی برای تردد زائران پیش بیاید که با تلاش دستگاه های خدمات رسان ، امدادی و نیروهای انتظامی پس از ساعتی مشکلات مرتفع شد و ترددها به روال عادی برگشت.

وی با تاکید بر اینکه طوفان هیچ گونه اختلالی در سامانه های ورود و خروج گذرنامه و گیت های کنترلی به وجود نیاورده است، گفت: هم اکنون تردد زائران در مرز مهران در جریان است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام تصریح کرد: با شروع طوفان و باران شدید شب گذشته ، بلافاصله تیم های انتظامی و ترافیکی پلیس، اقدامات امدادی و خدمات خود را در شهر و پایانه مرزی مهران تشدید کرده و به کمک زائران شتافتند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود طوفان شدید توقف در خروج زائران از مرز زیاد طول نکشید به طوری که پس از پایان حادثه تا صبح امروز حدود 10 هزار زائر از مرز مهران خارج شده اند.

سرهنگ میرزابیگی گفت: نیروی انتظامی همچنان در پایانه مرزی مهران در آماده باش کامل به سر برده و بر تردد زائران نظارت کامل دارد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان در پایان با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران در تاریخ های سوم و چهارم آبان ماه به زائران توصیه کرد برنامه سفر خود را به مرز مدیریت کرده و با آمادگی کامل راهی این سفر شوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون