نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/7      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
تمام تلاش ناجا، خدمت شايسته به مردم است
گروه استان ها - چهارمحال و بختياري – فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه نيروي انتظامي، سرباز ولايت است ،گفت: تمام تلاش مسئولان نظام خدمت شايسته به مردم است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"غلامعباس غلامزاده" در کمیسیون عملیات فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري ضمن تسلیت اربعین حسینی(ع) با اشاره به اينكه هدف از خدمت به مردم کسب رضايت خداوند است، گفت: اگر قرار است که رضايت خدا کسب شود لازمه آن رضايت مقام معظم رهبري و مردم است و اين نکته اي است که هدف، مسير و خط افق و قله را کاملا نشان داده و بايستي همه تلاش ها و جهت ها به اين سمت باشد.

 فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری، با تاکيد بر اين که نيروي انتظامي براي گسترش امنيت در جامعه به همكاري آحاد مختلف مردم در همه جنبه هاي انتظامي و اجتماعي نياز دارد، گفت: امنيت یک پديده اجتماعي است که تحقق آن بستگي به ميزان هماهنگي، همکاري و مشارکت مردم با پليس دارد.

غلامزاده گفت: اگر امنيت نباشد هيچ کار و برنامه ريزي موثري نمي توان انجام داد و در صورت برقراري امنيت، امکان رشد، توليد، توسعه و ترويج فرهنگ ميسر خواهد شد بنابراين نياز به امنيت، يک نياز ضروري، مستمر و دائم است و پيش نياز ديگر اقدامات نيز محسوب مي‌شود.

این مقام ارشد انتظامي استان با بيان اينکه نيروي انتظامي، سرباز ولايت و از دلسوزترين و پاك ترين سازمان ها در كشور است كه تكيه گاه مردمي دارد، گفت: تمام تلاش مسئولان نظام، خدمت شايسته به مردم است و رضايت مقام معظم رهبري از عملكرد ناجا بالاترين افتخار است.

فرمانده انتظامي استان گفت: امروز به برکت انقلاب و رهبري هاي مقام عظماي ولايت ، ما مفتخر هستيم که مردم ما در بهترين وضعيت امنيتي زندگي مي کنند.

"وي" به جايگاه ويژه و موقعيت استراتژيك و تاثير گذار ايران اسلامي در منطقه و جهان و حاكميت امنيت پايدار بر آن با در نظر گرفتن نا امني هاي منطقه اشاره كرد و گفت: امروز دشمنان با نااميدي در اعمال تحريم ها و تهديدات مختلف عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران روي تغيير افكار، عقايد و ارزش هاي ملت بزرگ ايران سرمايه گذاري عظيمي كرده اند و در تلاش هستند تا آنان را از اخلاقيات، معنويات و باورهاي ديني دور سازند؛ كه به حول و قوه الهي و با درايت مقام معظم رهبري و بصيرت مردمي ناكام و در برابر اقتدار، عظمت و صلابت ايران اسلامي به زانو در آمده اند.

سردار غلامزاده در بخش ديگري از سخنان خود خاطر نشان كرد: بزرگترين افتخار نيروهاي مسلح ،تحت زعامت فرماندهي معظم فرماندهي کل قوا(مد ظله العالي) بودن است و اين وضعيت باعث شده است که نيروهاي مسلح کشور در کنار نيروهاي پرافتخار ناجا از چنان اقتداري برخوردار باشند که لرزه بر تن دشمنان بيندازند.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان عنوان داشت: اميدواريم به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي بر توفيقات شما عزيزان روز به روز افزوده شود تا همانند سنوات گذشته بر لبيک گويي به منويات مقام معظم رهبري پيشتاز باشيد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون