نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/15      12:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:266


نسخه چاپی
اعتراف به 100 فقره سرقت در پایتخت
گروه استان ها - تهران بزرگ - معاون سرقت های وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستگیری سارق لوازم داخلی خودرو در تهران، گفت: متهم در تحقیقات انجام شده به 100 فقره سرقت اعتراف کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "سید شمس الدین میرزکی" اظهار داشت: فردی به نام " مهدی " که از سال 95 در نقاط مختلف تهران از جمله قسمت های شمال شرقی،  جنوب شرقی و غرب  اقدام به سرقت خودروهایی از  قبیل پراید، پژو، سمند و وانت مزدا مدل های 90 به پایین که فاقد قفل نرم افزاری(ایموبلایزر) بودند، می کرد و پس از انتقال به کارگاهی در پاکدشت  با همدستی 2 تن دیگر وسایل تزئینی ، اموال و اشیا با ارزش و قیمتی و لوازم داخلی خودرو را سرقت می کرده و پس از آن خودرو را در نقطه ای خلوت رها می نمودند.

سرهنگ میرزکی، با اشاره به دستگیری سارق و یکی از همدستانش طی یک عملیات ضربتی، عنوان داشت: تا کنون 2 تن از مالخرانی که با این سارقان همکاری می کردند شناسایی، دستگیر و از آنها مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از این مالخران که پسر خاله سارق اصلی است در بازجویی های انجام شده اقرار کرد اموال با ارزش و قیمتی را از طریق سایت های خرید و فروش آنلاین به فروش می رساند.

 معاون سرقت های وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه سارق اصلی این پرونده که تاکنون به بیش از 100 فقره سرقت اعتراف کرده به تازگی ( حدود 10 روز قبل) از زندان آزاد شده و دارای چند فقره سابقه کیفری می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون