نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/15      12:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384


نسخه چاپی
31 فقره سرقت در پرونده سارق سيم و كابل
گروه استان ها- خراسان رضوي- جانشین فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق حرفه اي سيم و كابل مخابراتي با 31 فقره سرقت در شهرستان کاشمر خبر داد.
 

سرهنگ "ابراهیم قربان زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام يك مورد سرقت سيم و كابل مخابراتي در خيابان 17 شهريور شهرستان کاشمر، تيم ويژه اي از كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي اين فرماندهي موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: با توجه به اهميت موضوع و ايجاد اختلال در سيستم مخابراتي سطح شهرستان، کاراگاهان پليس آگاهي گشت هاي هدفمند خود را افزايش و موفق شدند، مقاديري از سيم و كابل هاي سرقت شده اداره مخابرات را در يكي از ضايعاتي هاي حومه این شهرستان كشف كنند.

اين مقام انتظامي تصریح کرد: ماموران در تحقیقات به عمل آمده از مالخر سيم و كابل ها، متهم اصلي اين سرقت ها را شناسایی و با هماهنگي مقام قضائي در عملياتی ضربتی و غافلگيرانه این فرد را دستگير کردند.

سرهنگ قربان زاده با اشاره به اینکه متهم 27 ساله كه در ابتدا منكر هرگونه سرقتي بود، در مواجهه با مستندات پليس ناگزير لب به اعتراف گشود و به 31 فقره سرقت سيم و كابل هاي شركت مخابرات اعتراف كرد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون