نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/15      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:392


نسخه چاپی
اعتراف به 20 فقره سرقت در شرق تهران
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک سارق لوازم داخلی خودرو در شرق تهران خبر داد و گفت: این متهم در بازجویی ها به 20 فقره سرقت اعتراف کرد.

 

سرهنگ " کیوان ظهیری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با شکایت شهروندان محدوده کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس در خصوص حضور یک سارق لوازم داخلی خودرو در محل، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند که در همین زمان فردی که در حال سرقت باطری یک دستگاه کامیون بود شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: پس از چند دقیقه تعقیب و گریز متهم دستگیر و به همراه باطری مسروقه خودرو به کلانتری منتقل شد که در تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو های سطح شهر تهران خصوصا در محدوده شرق تهران با همدستی با 2 سارق دیگر اقرار کرد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، تصریح کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به 20 فقره سرقت اعتراف کرد که متعاقبا شاکیان و مال باختگان شناسایی شده و پس از حضور در کلانتری از سارق شکایت کردند.

به گفته سرهنگ ظهیری ، متهم به همراه پرونده به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری همدستان آن آغاز شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون