نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/15      17:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
امروز با روحیه جهادی نسل جوان، بهتر می توان انجام وظیفه کرد
گروه استان ها- تهران بزرگ- فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز با روحیه جهادی شهادت که به خصوص در نسل جوان وجود دارد می توان بهتر انجام وظیفه کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار  " حسین اشتری" در مراسم یادواره سرداران و  1500 شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که با حضور  رئیس مجلس شورای اسلامی از فرماندهان و کارکنان انتظامی، مسئولان کشوری، لشکری و جمعی از خانواده های معزز شهدا ناجا در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: امنیت، آسایش و آرامش امروز به واسطه نثار خون شهیدان بزرگوار، فداکاری های ایثارگران، صبر و استقامت خانواده معزز شهدا است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: باید بدانیم اگر عزیزانمان را برای حفظ تمامیت ارضی و انقلاب اسلامی و ارزش های اسلامی هدیه کردیم به جای آن استقلال، عزتمندی و سربلندی جمهوری اسلامی را که بسیار ارزشمند است به دست آوردیم.

وی با اشاره به اینکه ان شاء الله بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و شرمنده آنان نشویم، افزود: نیروی انتظامی حدود 13 هزار شهید، 23 هزار جانباز و بیش از 20 هزار آزاده تقدیم میهن اسلامی کرده است.

سردار اشتری ادامه داد: هر ماه شاهدیم که تعدادی از بهترین عزیزانمان برای تأمین امنیت، آسایش و آرامش مردم به شهادت می رسند که این موضوع مایه افتخار نیروی انتظامی است.

فرمانده ناجا با تأکید به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند "کسانی که در ناجا مشغول خدمت هستند مجاهدین فی سبیل الله هستند،  افزود: امیدواریم بتوانیم این فرمایش فرمانده معظم کل قوا را عملیاتی کرده و شرمنده شهدا نشویم.

عالی ترین مقام انتظامی از شجاعت، ایثار و جانفشانی شهدا، ایثارگران، جانبازان و صبر و بردباری خانواده آنان تقدیر و تشکر کرد و گفت: منش شهدای گرانقدر برگرفته از دین و پیروی از ولایت فقیه بوده و ان شاء الله بتوانیم این مهم را به نسل جوان انتقال دهیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز با روحیه جهادی شهادت که به خصوص در نسل جوان وجود دارد می توان بهتر انجام وظیفه کرد.

سردار اشتری تأکید کرد: امروز با اتکا به این روحیه جهادی نیروی انتظامی مشغول خدمتگزاری است و ما باید هدف شهدا را فراموش نکنیم و در حد توان یاد و خاطره آنها را زنده نگه داریم و راه شان را ادامه دهیم.

گفتنی است، در پایان این مراسم سردار اشتری در پاسخ سوال خبرنگاری راجع به پدافند غیرعامل، گفت: موضوع پدافند غیرعامل براساس دستورالعمل ابلاغ شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح انجام گرفته و در مأموریت های ناجا این مسئله کاملا رعایت می شود و ان شاء الله به این مهم بیش از گذشته توجه شود.

لازم به ذکر است، در این مراسم از تمبر و کتاب یادبود یادواره سرداران و  1500 شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ رونمایی و با اهدای لوح تقدیر از خانواده های گرانقدر شهدای ناجا تقدیر و قدردانی شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون