نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/16      16:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384


نسخه چاپی
پیام تسلیت فرمانده ناجا به مناسبت شهادت مظلومانه جانباز سرافراز سیدنورخدا موسوی
گروه ناجا- فرمانده ناجا در پیامی شهادت مظلومانه جانباز سرافراز نیروی انتظامی "سیدنورخدا موسوی" را تبریک و تسلیت گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سردار "حسین اشتری" در پیامی شهادت مظلومانه جانباز نیروی انتظامی "سید نورخدا موسوی" را به محضر فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)، عموم ملت شهید پرور ایران، کارکنان ناجا و خانواده معزز وی تبریک و تسلیت گفت.

در بخش دیگری از این پیام آمده است:

در شب رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت؛ "سیدنورخدا موسوی" جانباز سرافراز  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آغوش معبود خود آرام گرفت و بر خیل عظیم یاران شهیدش پیوست و اشک غبطه بر دیدگان همه آرزومندان فیض عظیم شهادت جاری شد.

نورخدا از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی بود که در درگیری با اشرار در شرق کشور برای حفاظت از کیان وطن مجروح شد و حدود 10 سال رنج زمینی را در حالی که در کما بود اما تعالی معنوی را با صبوری پشت سر گذاشت و این آزمون سخت بندگی را طی کرد و به مقام شامخ شهادت نائل شد.

بدون شک یاد این شهید والامقام در قلب ها جاوید و راهش ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناجا گفت: دشمنان بدانند روح آزادگی در کالبد تمام جوانان این مرز و بوم با نظر لطف سیدالشهدا امام حسین(ع) دمیده شده و همه ما به عنوان سربازان امام عصر(عج) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، اجازه تعرض و دست یازی به ذره ای از خاک ایران اسلامی را به کسی نخواهیم داد.

سردار اشتری عنوان داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به داشتن این گنج های عظیم معنوی به خود می بالد. بدون تردید خون پاک وی و دیگر شهدای والامقام این مرز و بوم عزم ما را در صیانت و پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب و مرزهای این خاک پاک راسخ تر نموده و دشمنان بدانند هرگز خون های پاک و مطهر این شهدا به هدر نخواهد رفت.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون