نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/16      18:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:300


نسخه چاپی
تسلیت رئیس بنیاد شهید در پی شهادت سیدنورخدا موسوی
گروه ناجا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی شهادت "سیدنورخدا موسوی" جانباز سرافراز نیروی انتظامی را تسلیت گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ حجت الاسلام "سید محمد علی شهیدی محلاتی" رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران و نماینده ولی فقیه در این بنیاد با صدور پیامی صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید را از بارگاه ایزد منان مسئلت کرد و نوشت: خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی شیدای شهادت بودند. برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی با صبر و شکیبایی در کوچه‌های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند. اما قدم‌های ایشان هیچگاه زمین‌گیر خاک نبوده و این اجر مجاهدتشان است که روح پر تمنایشان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.

در ادامه پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است: وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر "سید نور خدا موسوی" مبارک باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون