نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/17      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
آیت‌الله میرعمادی تاکید کرد:
پای ارزش های نظام و انقلاب ایستاده ایم / نور خدا؛ الگوی همه مجاهدان فی سبیل الله
گروه ناجا ـ نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه پای ارزش های نظام و انقلاب ایستاده ایم، گفت: شهید "سید نور خدا موسوی" الگویی برای همه مجاهدان فی سبیل الله شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید احمد میرعمادی" در مراسم تشییع پیکر شهید "سید نورخدا موسوی" اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن از مردان مجاهد فی سبیل الله یاد می کند که در راه خدا ایستادگی کردند.

وی افزود: "نورخدا "در مبارزه با تروریست ها غیرت و شهامت خود را به نمایش گذاشت و الگویی برای همه مجاهدان فی سبیل الله شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان ادامه داد: یک دهه تحمل رنج و جانبازی در راه خدا سبب شد شهید "نورخدا موسوی" محوری برای میثاق دلدادگان شهدا، امام شهدا و تقویت روحیه جاماندگان شهادت باشد؛ خانواده این شهید نقش اساسی در زندگی شهید داشتند.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه همسر صبور و خستگی ناپذیر ایشان در طول این مدت زینب وار در کنار شهید بود، افزود: این فرهنگ ماندگار و  باعث افتخار، عظمت، بزرگی و ایستادگی ملت است. این فرهنگ ارزش دارد که انسان های پاک و مخلص در راه آن جانفشانی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه پیام نورخدا این است تا نفس داریم باید پای نظام و انقلاب اسلامی بایستیم، خاطر نشان کرد: حضور خیل عظیم مردم در این  مراسم گویای این حقیقت است که پای ارزش های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده ایم.

 وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب که در ماه رمضان چند سال پیش احوال سید نورخدا را جویا شدند، گفت: این امر سبب دیدار خانواده این شهید گرانقدر با رهبر معظم انقلاب نیز شد.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه فرهنگ  "ایثار" در بین مردم ما مشهود، ساری و جاری است، افزود: امروز و در آغاز مراسم تشییع پیکر پاک شهید " نور خدا موسوی "، پدر و مادر این شهید بزرگوار به فرمانده ناجا اعلام کردند ؛ " تنها سخن ما این است که رهبر عزیزمان تنها نباشد و ما حاضریم فرزند دیگر خود را نیز برای امنیت و آرامش کشور تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کنیم."

وی از حضور گسترده آحاد مردم،مسئولان، مقامات کشوری و لشکری در آیین تشییع پیکر شهید " نورخدا موسوی " قدردانی کرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون