نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/17      12:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1083


نسخه چاپی
دستگیری عاملان به شهادت رساندن افسر پلیس اصفهان در عملیات شب گذشته

گروه استان ها- اصفهان- شب گذشته ماموران پلیس استان طی ۲ عملیات مجزا و همزمان موفق شدند ۱۴نفر از سوداگران مرگ و نیز عاملان به شهادت رساندن افسر شجاع و دلاور پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان را دستگیر کنند.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در ادامه طرح های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ، شب گذشته چندین طرح عملیاتی در استان اصفهان اجرا شد که متاسفانه ستوان یکم "محمود رفیعی" در درگیری مسلحانه با باند سوداگران مرگ، آسمانی شد و جان خود را در راه امنیت فدا کرد.

وی افزود : ستوان یکم "محمود رفیعی" از افسران شجاع پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان بود که در راه تامین امنیت مردم به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این مقام ارشد انتظامی به تشکیل تیم های تخصصی پلیس اصفهان برای دستگیری عاملان به شهادت رساندن این مامور پلیس اشاره و بیان کرد: با اجرای طرح گشت های کنترلی در کلیه محورهای خروجی شهر اصفهان، ماموران پلیس طی دو عملیات ضربتی و همزمان موفق شدند 5 نفر از عاملان به شهادت رساندن مامور پلیس را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح  که به وسیله آن مامور فداکار پلیس را به شهادت رسانده بودند و مبالغ زیادی وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر و دو دستگاه  خودرو سواری نیز از اعضای این باند کشف شد.

سردار معصوم بیگی در ادامه با اشاره به دستگیری 9 نفر از سوداگران مرگ در طرح مزبور افزود: پلیس استان با تمرکز ویژه در برخورد با سوداگران مرگ موفق شد، از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 21 تن مواد مخدر کشف کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 13 تن بوده، 40 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان به تمرکز جدی ویژه پلیس استان در مبارزه با سوداگران مرگ تاکید و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی تا کنون تعداد ۴ هزار شهید در راه مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر تقدیم کشور کرده و در این راه ناجا و دستگاه قضائی با قاطعیت عمل خواهد کرد و اجازه نمی‌دهند سوداگران مرگ، جوانان عزیز را به این بلای خانمان‌سوز گرفتار کنند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون