نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/20      13:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی
فینال جام باشگاهای آسیا در ایوان قربانی گرفت
گروه استان ها- ایلام - فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت:کری خوانی میان طرفداران پرسپولیس و استقلال، به مرگ جوان 36 ساله منجر شد.
 

"سرهنگ سعید عالی پور" در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: در پی تماس تلفنی شهروندان با پلیس 110 در ساعت 21 و 54 دقیقه مبنی بر مرگ یک نفر با سلاح بلافاصله ماموران انتظامی بخش زرنه در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد پس از پایان فینال جام باشگاه های آسیا و قهرمانی تیم کاشیما، دو نفر از طرفداران تیم استقلال در بخش زرنه در پی باخت تیم پیروزی، اقدام به خوشحالی کردند که با اعتراض یک نفر از هواداران تیم مذکور مواجه می شود.

این مقام با اشاره به درگیری فیزیکی میان طرفداران دو تیم پرسپولیس و استقلال، گفت: در این اثنا، یکی از طرفداران  که جوان 36 ساله ای است، پس از آوردن سلاح شکاری از منزلش، یک تیر هوایی شلیک می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان در خاتمه گفت: اعضای خانواده با مشاهده این صحنه و برای پیشگیری از نزاع، سعی در گرفتن سلاح می کنند که متاسفانه در این کش و قوس، به علت شلیک گلوله، جوان 36 ساله جان خود را از دست می دهد؛ تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون