نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/21      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:588


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در اندیمشک
گروه استان ها _خوزستان_ فرمانده انتظامی استان با اعلام توقيف یک دستگاه تریلر از کشف 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در بیان جزئیات این خبر گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پديده شوم قاچاق، مأموران انتظامی ایستگاه پل زال اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری، موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه تریلر حامل بار قاچاق شدند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از محموله خودروی توقیفی، 10 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از قبیل 7 پالت روغن موتور، یک پالت روغن گیربکس، یک پالت ضد یخ، 11 پالت انواع پمپ و ادوات کشاورزی، 4 پالت انواع تسمه تایم خودروی سواری و 63 کارتن واشر سرسیلندر فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای مکشوفه پس از تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پايان با بيان اينکه عملکرد قاچاقچيان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پليس جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادي با قوت بیش از پیش ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون