نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/22      10:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:456


نسخه چاپی
کشف 581 کیلو تریاک در کرمان
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامي استان از کشف 581 کیلو تریاک؛ دستگیری 5 سوداگرمرگ و توقیف 3 خودرو خبر داد.

سردار رضا بنی اسدی فر در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران انتظامي بخش گلباف با انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي از حمل و جابه جايي مواد مخدر توسط قاچاقچيان مطلع شدند.

وي بيان داشت: ماموران انتظامي با تشكيل اكيپي به مسير حركت قاچاقچيان واقع در محور گلباف اعزام و پس از تعقيب و مراقبت به يک دستگاه پیکان وانت مشکوک شده؛ آن را متوقف  و راننده را دستگیرکردند.

بنی اسدی فر در ادامه بیان داشت: در بازرسي از خودرو 336  کيلو تریاک كشف و یک دستگاه خودرو پژو  405 که به عنوان راه پاکن مواد بود هم توقیف و3 قاچاقچي دستگير شدند.

 فرمانده انتظامی استان در ادامه افزود: ماموران پلیس رابر نیز در محورهاي كوهستاني شهرستان به يك دستگاه پژو پارس مشكوك شده و دستور ايست صادركردند .

وي تصريح كرد : راننده خودرو بدون توجه به ايست پليس اقدام به فرار کرد كه با هوشياري ماموران خودرو پس از طي مسافتي متوقف و در بازرسي از آن 245 كيلوگرم ترياك كشف و 2 قاچاقچي در اين زمينه دستگير شدند .
فرمانده انتظامي استان در پايان با توجه به كشف 581 كيلو ترياك و دستگيري 5 قاچاقچي و توقیف 3 خودرو در اين عمليات، از شهروندان خواست :در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهيه ، توزيع و فروش موادمخدر ، در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام گردد.#
 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون