نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/22      12:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:346


نسخه چاپی
امنیت بهتر با همکاری بیشتر مردم و دستگاه ها با نیروی انتظامی
گروه استان ها-سمنان- امام جمعه موقت سمنان تاکید کرد: همکاری و تعامل مطلوب مردم و سایر دستگاه ها با نیروی انتظامی امنیت مطلوبی به ارمغان می آورد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "محمدباقر عبدوس" امام جمعه موقت شهرستان سمنان با حضور در پلیس پيشگيري استان از تلاش و خدمات متنوع و گوناگون نيروي انتظامي به اقشار مختلف جامعه تقديرکرد.

وی ضمن تبریک انتصاب سرهنگ محمداسماعيل حداد دباغي به سمت رئيس پليس پيشگيري استان افزود: خدمت در عرصه امنیت که یکی از مهم ترین نیازهای اجتماعات انسانی است، مسئولیت بزرگی به شمار می رود.

عبدوس با ابراز رضايت از فعاليت ها و اقدامات پليس پيشگيري استان بر تعامل آحاد مردم و تمام نهادها و سازمان ها با پليس تاکيد و خاطرنشان کرد: همراهي مردم و مسئولان با نيروي انتظامي بي ترديد در افزايش امنيت عمومي تاثير مستقيم برجاي مي گذارد.

سرهنگ حداد نيز با تشريح برخي از ماموريت ها و عمليات هاي پليس پيشگيري،ساماندهي وضعيت کلانتری ها و پاسگاه هاي استان و استفاده از ظرفيت شرکت هاي انتظام در راستاي تحقق نظم و امنيت را يکي از مهمترين موضوعات پيش روي اين پليس دانست.

اين مسئول انتظامي همکاري مردم و دستگاه ها در استان سمنان را با پليس در سطح بسيار مطلوبي ارزيابي و تصريح کرد: اين تعامل در مرحله نخست با هدف پيشگيري از آسيب ها و ناهنجاري ها شکل گرفته و در مرحله بعدي، کشف جرايم و شناسايي مجرمان را به همراه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون