نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/22      14:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:271


نسخه چاپی
ضرورت تقویت تجهیزات دفاعی، الکترونیکی و اپتیکی در مرز / قول مساعد دولت پاکستان برای آزادی مرزبانان ربوده شده/ برخورد پلیس و دستگاه قضا با تعدی‌کنندگان به ماموران پلیس
گروه استان ها – گلستان – فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت تقویت تجهیزات دفاعی، الکترونیکی و اپتیکی در مرز تاکید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه بازدید از پایانه مرزی و ایستگاه راه آهن "اینچه برون"، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توفیقی داشتیم از مجموعه فرماندهی انتظامی و مرزبانی گلستان بازدید کرده و با سران طوایف و ریش سفیدان مرزی به تبادل نظر و گفت و گو پرداختیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: یکی از وظایف نیروی انتظامی، افزایش همدلی، تعامل و اتحاد با مرزنشینان است که الحمدلله این همدلی وحدت بسیار مطلوب بوده؛ البته باید در حد توان و در چارچوب قانون به معیشت مرزنشینان کمک شود که این موضوع باعث ارتقاء امنیت خواهد بود.

سردار اشتری بر ضرورت تقویت تجهیزات دفاعی، الکترونیکی و اپتیکی در مرز تاکید و تصریح کرد: مقوله آموزش یکی از موضوعات بسیار مهمی است که در دستور کار ناجا است و باید با ارتقاء تجهیزات و آموزش به سمت حرفه ای گرایی گام برداریم.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره مرزبانان ربوده شده گفت: از طریق دستگاه دیپلماسی موضوع مربوطه را پیگیری می کنیم البته دولت پاکستان در این رابطه قول مساعد داده  که ان شاءالله شاهد اتفاقات خوبی در این موضوع باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور درباره زیرگرفتن عمدی مأموران پلیس، گفت: اتفاقی که در فضای مجازی انتشار پیدا کرد مربوط به سه ماه گذشته در استان مازندران بود این موضوع بلافاصله پیگیری شد و خاطیان دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند که الحمدلله حال یکی از مأموران خوب است و دیگری نیز تحت معالجه قرار دارد.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی با اقتدار با خاطیان نظم و امنیت برخورد می کند، تصریح کرد: این گونه اتفاقات خیلی اندک است، مردم شاهد تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس در ایام مختلف در سرما و گرمای طاقت فرسا هستند به گونه ای که بارها شاهد لطف و علاقه خاص آنان نسبت به همکاران خود بوده ایم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: سیاست های کلی در خصوص موضوعات اقتصادی و تبادلات کالا بر عهده دولت است و ناجا در حد توان تلاش می کند تا حقوق کسی تضییع نشود.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون