نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/22      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296


نسخه چاپی
نیروی انتظامی از ارکان امنیت اجتماعی است // رضایت نمایندگان ملت و دولت از پلیس
گروه استان ها _سمنان _ نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، نیروی انتظامی را از ارکان امنیت اجتماعی برشمرد و گفت: اگر امنیت پایدار می خواهیم باید یاریگر ماموران خدوم ناجا باشیم و به پلیس احترام بگذاریم.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید حسن حسینی شاهرودی" نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی به اتفاق "کريمي" فرماندار میامی از ستاد فرماندهي انتظامی این شهرستان و پليس های تخصصی امنیت عمومی، آگاهي، راهور و همچنین کلانتري مرکزي بازدیدکردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این بازدید از فعالیت ها و اقدامات پلیس در تامین نظم و امنیت عمومی ابراز رضایت و از تلاش بی وقفه ماموران انتظامی در این راستا قدردانی کرد.

وی، وضعیت امنیت در شهرستان میامی را مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و اظهارداشت: بی تردید پلیس از ارکان امنیت اجتماعی است.

حسینی شاهرودی، تعامل و همکاری همه مردم و تمام نهادها و دستگاه ها با نیروی انتظامی را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند و خاطرنشان کرد: اگر امنیت پایدار می خواهیم باید یاریگر ماموران خدوم ناجا باشیم و به پلیس احترام بگذاریم.

"کريمي" فرماندار میامی نیز در این بازدیدها، اقدامات پلیس در شهرستان را رضایت بخش خواند و از برنامه های حمایتی خود در راستای اجرای موثر طرح های انتظامی خبرداد.

سرگرد "احمد حاج پروانه" فرمانده انتظامی میامی نیز ماموریت ها و وظایف هر یک از بخش های مورد بازدید همچنین عملکرد امسال پلیس در تامین امنیت شهرستان را تشریح کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون