نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/22      14:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
شهادت مرز بين زمين و آسمان است و شهدا مرزبانان بيداري
گروه استان ها – لرستان – معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با اشاره به اینکه امنیت امروز را مدیون شهیدان هستیم ، گفت : ما هر چه داریم از شهدا و جانبازان است و باید قدردان آنان باشیم .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ شيراوژن به همراه روساي ادارات معاونت اجتماعي انتظامي استان با حضور در منزل شهيد والامقام سيد نورخدا موسوي و ابراز همدردي با خانواده اين شهيد گفت : سید نورخدا موسوی پس از 10 سال انتظار و عاشقی با معبود خود آسمانی شد و به همه ما درس مقاومت و دفاع از ایران اسلامی را داد تا همگان بدانند جوانان این سرزمین هرگز دست از دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی برنخواهند داشت.

وي ضمن تقدير و تشكر از زحمات همسر صبور و خستگی ناپذیر شهيد موسوي كه در طول این مدت زینب وار در کنار شهید بود ، گفت : شهید زنده ایران امروز اگرچه مشتاقانه به خیل عظیم یاران شهیدش پیوست اما دل‌های بسیاری را داغدار لحظه‌های بودن کرد ، شهیدی که تن رنجورش آبروی یک سرزمین بود و شهادت مظلومانه‌اش ، ضامن‌ بقای کشور شد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با اشاره به اين كه سيد بزرگوار و همرزم ما در مبارزه با تروریست ها غیرت و شهامت خود را به نمایش گذاشت و الگویی برای همه مجاهدان فی سبیل الله شد بيان داشت : بدانيد كه پیام نورخدا این است كه تا نفس داریم باید پای نظام و انقلاب اسلامی بایستیم .

وي با بيان اين كه بدون شک یاد این شهید والامقام در قلب ها جاوید و راهش ادامه خواهد داشت، تصريح كرد : حضور در جمع خانواده شهدا ، توفيق الهي است كه روحيه خدمت را در دل ها افزايش و باعث اعتلاي فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه مي شود.

سرهنگ شيراوژن در پايان گفت : شهادت مرز زمين و آسمان است و شهدا مرزبانان هماره بيداري چرا كه مقام شهدا را جز شاهدان حقيقت ، كسي نمي فهمد و حقيقت را باچشمي غير از دل ، نمي توان ديد .#

 

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون