نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/23      14:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:727


نسخه چاپی
انهدام باند "شبح طالقان"
گروه استان ها –البرز- با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان "طالقان " اعضای باند سرقت اماکن خصوصی معروف به "شبح طالقان" پس از ارتکاب به 35 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، سرهنگ " سید صالح بذرگری " فرمانده انتظامی شهرستان طالقان اظهار داشت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد در اماکن خصوصي شهرستان طالقان ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و موفق به دستگیری وی شدند و در بازرسي از منزل متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد .

این مقام انتظامی تصریح کرد : متهم که از سارقان سابقه دار است در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در بازجویی ها به ناچار لب به اعتراف گشود و به 35 فقره سرقت از اماکن خصوصی با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد .

سرهنگ بذرگری در خصوص شیوه و شگرد سارقان گفت: متهمان با تشکیل یک باند سرقت 3 نفره به نام " شبح طالقان "، اقدام به سرقت از اماکن خصوصي ،مزارع و باغ ها در شهرستان های طالقان ، نظرآباد ، شهر جديد هشتگرد و استان قزوين می کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان طالقان متهمان همراه با پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون