نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/23      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:257


نسخه چاپی
از كشف دلارهاي 700 ميليوني تا دستگيري يكي از عاملان اخلال در نظم و امنيت عمومي
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 متهم و كشف مقاديري دلار به ارزش 700 ميليون تومان و همچنين دستگيري يكي از عاملان اخلال در نظم و امنيت خبر داد.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"  محمد كاظم تقوي" در تشريح عمليات گسترده پليس مشهد گفت: در پي كسب اطلاعاتي مبني بر شناسايي يكي از عاملان اخلال در نظم و امنيت عمومي، دستورات لازم براي پي گيری سريع موضوع به فرماندهي انتظامي مشهد صادر شد.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي افزود: تيم هاي دايره آگاهي كلانتري سناباد در اين ماموريت ضربتي با ردزني هاي گسترده، متهم مورد نظر كه لحظاتي پس از شرارت و عربده كشي در خيابان شيرازي مشهد با خودرو پژو قصد فرار داشت را در اقدامي غافلگيرانه دستگير كردند.

سردار تقوي گفت: در حالي كه پليس، متهم را به كلانتري سناباد انتقال مي داد ماموران انتظامي با حركت و رفتار مشكوك راننده يك دستگاه خودرو پژو پارس در خيابان مطهري مواجه شدند كه راننده و سرنشين اين خودرو به محض مشاهده خودرو گشتي پليس با سرعت زياد متواري شدند.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي افزود: ماموران انتظامي با تعقيب و گريز اين خودرو، متهمان را در ابتداي خيابان شهيد قرني مشهد دستگير كردند؛ در بازرسي از خودرو متهمان، مقاديري دلار كشف شد که پليس با هوشياري تحقيقات خود را از اين متهمان آغاز كرد.

وي گفت: راننده پژو در اعترافات اوليه خود بيان داشت راننده خودرو كاميون است كه در مسير تركمنستان به ايران كار مي كند و مقداري دلار از كشور همسايه گرفته و قصد داشته در ايران آن را تبديل به پول رايج كشورمان كند.

سردار تقوي خاطر نشان كرد: متهم ديگر اين پرونده نيز در بازجويي هاي اوليه ادعا كرد شاگرد يك صرافي است و پليس در بازرسی از اين خودرو مقاديري دلار به ارزش 680 ميليون تومان و همچنين 369 منات تركمنستان كشف كرد.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي با بیان اینکه در ادامه پي گيري اين پرونده 21 قطعه 100 دلاري كشف شد، تصریح کرد: تحقيقات پليسي با دستورات مقام قضائي براي روشن شدن ابعاد مبهم اين پرونده ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون