نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/24      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:246


نسخه چاپی
تن رنجورش آبروی یک سرزمین شد
گروه استان ها - لرستان – فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان در ديدار با خانواده شهيد والا مقام « سيد نورخدا موسوي » گفت : شهید زنده ایران امروز تن رنجورش آبروی یک سرزمین بود و شهادت مظلومانه‌اش ، ضامن‌ بقای کشور شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار قنبري با خانواده شهيد « سيد نورخدا موسوي » در خرم آباد ديدار و ضمن قرائت فاتحه به بيان دلاوري و رشادت هاي همرزم شهيدش پرداخت .

وي با بيان اين كه بدون شک یاد این شهید والامقام در دل ها ماندگار و راهش ادامه خواهد داشت افزود : حضور در جمع و محفل خانواده شهدا ، توفيق الهي است كه روحيه خدمت را در دل ها افزايش و باعث اعتلاي فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه مي شود.

فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اين كه شهيد موسوی به همه ما درس ايثار ، مقاومت و دفاع از ایران اسلامی را داد تا همگان بدانند جوانان غيور اين مملكت هرگز دست از آرمان‌های انقلاب اسلامی برنخواهند داشت گفت : شهید زنده ایران امروز تن رنجورش آبروی یک سرزمین بود و شهادت مظلومانه‌اش ، ضامن‌ بقای کشور شد.

وي با بيان اين كه شهدا با ايثار و فداكاري مثال زدني ، شجاعانه در راه اعتلاي امنيت و آرامش كشور تا پاي جان ايستادگي كردند تا پرچم امنيت در كشور پرافتخار ايران اسلامي هميشه در اهتزاز بماند بيان داشت : همه ما خادم خانواده شهدا هستيم .#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون