نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/24      14:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
امروز حضور پلیس در جامعه با نشاط و مقتدرانه است
گروه استان ها – ویژه شرق استان تهران –عضو کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز حضور پلیس در جامعه با نشاط و مقتدرانه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، "سید حسن نقوی حسینی" نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی به همراه "کاغذلو" فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات ورامین با حضور در دفتر فرماندهی استان فرمانده انتظامی استان ضمن دیدار با سردار "ناظری"، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از خدمات شبانه روزی و ارزنده ناجا در امنیت بخشی مضاعف به جامعه قدردانی کردند.

در این دیدار "نقوی حسینی" با تاکید بر نقش انکار ناپذیر نیروی انتظامی در ارتقاء و حفظ امنیت پایدار نسبت به کشور های منطقه گفت: پلیس امروز یک پلیس با نشاط و پاسخگوست و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسب به نیازمندی های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی مردم را فراهم کند.

وی در ادامه بیان داشت: استفاده از ظرفيت اجتماعي همه دستگاه‌ها براي امنيت بخشي به جامعه امری ضروریست و مي‌توان با مشاركت همه دستگاه‌هاي مسئول اقدامات اجتماعي را به صورت زيربنايي پايه‌ريزي و مديريت كرد.

وی نقش پليس را در برقراري امنيت جامعه در ايام مختلف سال حياتي عنوان كرد و اظهار داشت: حضور با نشاط كاركنان انتظامي استان در مراسم ملی و مذهبی اخیر بار ديگر گوياي اهميت فراوان نقش پليس در تثبيت امنيت و آسايش شهروندان جامعه بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه به توطئه های گوناگون دشمن با طراحی روزانه با قصد ضربه زدن به امنیت کشور در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود: علی رقم تمام تهدیدات، امروز ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های منطقه و جهان است که حاصل خون پاک شهیدان و زحمات شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی است.

دکتر "نقوی حسینی" در خاتمه با اشاره به خدمت صادقانه و شهادت مظلومانه کارکنان نیروی انتظامی اذعان کرد: خدمات پلیس شایسته بهترین قدردانی هاست و همه آحاد جامعه به آن واقف هستند.

در ادامه سردار "ناظری" ضمن خیر مقدم و تقدیر از تعامل سازنده مجلس شورای اسلامی و دستگاه های دولتی با نیروی انتظامی گفت: پلیس سعی می کند آسایش و آرامش را با اخلاص به مردم هدیه کند و امروز يکي از افتخارات نظام اسلامي ايران اين است که پليس اسلامي خدمتگزار مردم بوده و هرگونه توفيقات و موفقيت هاي پليس مرهون همکاري و مشارکت مردمي است.

وي با تقدیر از همکاری خوب مردم با پلیس بيان داشت: ارتقاي احساس امنيت یکی از وظايف نيروي انتظامي است و امروزه اگر مردم با پليس همکاري نکنند امنيت ايده آل برقرار نخواهد شد و توليد و حفظ امنيت مرهون مشارکت هاي فعالانه شهروندان و معتمدان محلي است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به رويکرد نيروي انتظامي به سوی جامعه محوري گفت: حضور و مشارکت سازمان ها و مردم با پلیس در بسياري از ماموريت ها، باعث ايجاد امنيتي پايدار در محله ها و جاده ها شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون