نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/24      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:638


نسخه چاپی
سارقان خودروهای نیسان روانه زندان شدند
گروه استان ها – مرکزی –دو سارق كه خودروهای نیسان را از استان هاي مركزي، تهران و البرز سرقت مي كردند و در يكي از استان هاي مرزي كشور به فروش مي رساندند، در عمليات كارآگاهان پليس آگاهي استان دستگير و به 19 فقره سرقت نيسان اعتراف كردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " سید نورالدین حسینی" رئیس پلیس آگاهی فرماندهي انتظامي استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودروی نیسان در اواخر سال گذشته در شهر اراك، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در روند رسيدگي به پرونده هاي تشكيل شده، سرانجام سرنخ هايي از فروش يكي از خودروهاي سرقتي در استان هاي جنوبي كشور به دست آمد و يك نفر در عمليات پليس دستگير شده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد به پليس آگاهي استان دلالت شد و با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده و در مراحل بازجويي هاي انجام شده، اطلاعاتي از همكاري او با يك سارق سابقه دار در يكي از استان هاي همجوار به دست آمد و مشخص شد كه خودروي سرقتي از اين فرد خريداري شده است.

سرهنگ "حسینی" با اشاره به شناسایی محل سكونت فروشنده خودرو در یکی از استان های همجوار بیان داشت: در مرحله نخست عمليات، با توجه به فرار متهم و تغيير محل سكونت او، ماموران پليس موفق به دستگيري اين فرد نشدند و همچنان تحقيقات لازم براي دستگيري او ادامه يافت.

 رئیس پلیس آگاهی با اشاره به تحقيقات نامحسوس كارآگاهان پليس براي دستگيري اين فرد گفت: در ادامه تحقيقات پليس، محل سكونت وی در يكي ديگر از استان هاي كشور به دست آمد و همدست ديگر او نيز شناسايي شد.

 اين مقام انتظامي تصريح كرد:‌ در چندين روز مراقبت نامحسوس كارآگاهان، زماني كه اين فرد به همراه همدستش ، خودروي نيساني را از تهران سرقت كرده و در حال انتقال آن بود، در يكي از محورهاي مواصلاتي دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي استان انتقال داده شدند.

سرهنگ حسيني اضافه كرد:‌ تاكنون دو فرد دستگير شده به 19 فقره سرقت خودروهاي نيسان در شهرستان هاي تهران، كرج و اراك اعتراف كرده اند و مشخص شد بيشتر خودروهاي سرقت شده در يكي از استان هاي مرزي كشور فروخته شده اند.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي به ادامه تحقيقات پليس در اين پرونده خبر داد و گفت: با توجه به دامنه فعاليت مجرمانه اين افراد، تحقيقات تكميلي در اين پرونده همچنان ادامه داشته و متهمان با قرار قانوني مناسب روانه زندان شده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون