نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/24      15:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:304


نسخه چاپی
شهدا مایه حیات معنوی و رونق جامعه هستند
گروه استان ها – قزوین- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا مایه حیات معنوی و رونق جامعه هستند که به معنای هدف داری و حرکت به سمت آرمان های انقلابی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار سرلشکر "محمد علی جعفری" در آخرین روز از کنگره 3 هزار شهید استان قزوین، اظهار داشت: شهدا تا زنده هستند با جسم خود به اسلام خدمت می کنند و پس از شهادت بشارت به جامعه مسلمین می دهند که اگر امروز هم پیامشان احیا کننده است باید پیام شهدا را بشنویم.

وی افزود: از افتخارات استان قزوین این است که مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران کنگره نکاتی را فرمودند که مهم بود، همه شهدایی که تقدیم انقلاب شدند برای ارزش هایی بود که باید پاس داشته شوند.

فرمانده کل سپاه پاسداران بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند "شهدا موجب رونق حیات معنوی شدند و احساس هویت کردیم به سمت آرمانها حرکت کردیم، امید به آینده ایجاد شد و این پیام شهیدان است که به شدت به فهم عمیق پیام شهدا نیازمندیم".

وی ادامه داد: گوش ما برای شنیدن پیام شهدا سنگین شده است و مسئولان بیشتر مخاطب پیام شهدا هستند، از خدا بخواهیم توفیق درک شنیدن پیام شهدا را داشته باشیم.

اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تبیین کلام رهبر معظم انقلاب گفت: امروز سکان دار این انقلاب عظیم الهی رهبر معظم انقلاب هستند و برداشت ایشان از شیطان بزرگ این است که اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به افول است.

وی بیان کرد: آمریکا به مراتب ضعیف تر از چهار دهه قبل شده است آن روز که قوی بود نتوانست کاری کند امروز که دیگر ضعیف و ناتوان شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: اسرائیلی ها امروز در برابر مردم غزه تسلیم شدند در سوریه هزینه های سنگینی کردند و شکست خوردند، در عراق هم شکست سیاسی و هم نظامی خوردند، آمریکا همه توان خود را پای کار آورد تا دولتی همسو با خود در عراق تشکیل دهد که موفق نشد.

وی ادامه داد: مقامات آمریکا گفته اند که رهبر ایران از حکمت بالایی برخوردار است و بحران آمریکا و ایران به شرایط خطرناکی رسیده و تحولات منطقه طبق خواسته ما پیش نرفته که همه از پیامدهای خون شهداست.

سرلشگر جعفری با تاکید بر اینکه ما باید ماهیت آمریکا را بشناسیم که باطل است، گفت: آمریکا با حق کنار نمی آید زیرا رژیمی است که بر اساس تبعیض نژادی و خوی استکباری شکل گرفته و هر چیزی که آن را به خطر بیندازد با آن مبارزه می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در امت حزب الله روحیه ها قوی شده و هیچ ترسی وجود ندارد و شکست های دشمن و پیروزی امت اسلام پیام شهداست که هر روز در فضای عطرآگین میهن طنین انداز می شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از تمبر یادبود 3 هزار شهید استان نیز رونمایی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون